Виклик нарколога на Теремках-2

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Теремках-2

У деяких ситуаціях така послуга, як виклик нарколога на дім на Теремках- 2, необхідна для порятунку не тільки здоров’я, а й життя пацієнта, що страждає на алкоголізм або наркотичною залежністю, а також оточуючих його людей.

В першу чергу це стосується стану запою. У запої людина стає неадекватною і некерованою, він не може припинити пити, що згубно позначається на його організмі і психіці, а інколи веде до плачевних наслідків. Кваліфікований фахівець, використовуючи найсучасніші та безпечні методики, проведе виведення із запою на Треремках-2, швидко поставить пацієнта на ноги.

Однак після цього буде потрібно купірування абстинентного синдрому. Болісне похмілля, наркотична ломка важко переноситься, як для самих залежних, так і для їхніх близьких. Подолати їх самостійно знеболюючими препаратами неможливо. Тому ми пропонуємо таку послугу, як зняття ломки на Теремках 2 шляхом екстреної детоксикації організму, котра очистить кров і організм хворого, стабілізує роботу його внутрішніх органів і систем.

Після цього, коли людина кілька днів веде тверезий спосіб життя, можливе кодування на Теремках-2, що дозволяє отримати тривалі, ефективні результати.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів