Виклик нарколога на Теремках-1

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Теремках-1

Алкоголізм і наркоманія – захворювання, при яких рано чи пізно людина стикається з таким явищем, як «синдром відміни». У першому випадку мова йде про похмілля, у другому про наркотичну «ломку» – важких станах, при яких організм дає зрозуміти, що йому не вистачає «допінгу». Біль, депресія, аритмія, тахікардія, загальна слабкість, апатія – без медикаментозної терапії симптоми можуть зберігатися до півтора тижнів.

Чим можна допомогти залежному? Самолікування не приносить полегшення, і хворий потребує професійної допомоги. В цьому випадку відмінним виходом є виклик нарколога на Теремках-1, дана послуга надається цілодобово, без перерв і вихідних.

Спеціаліст в домашніх умовах проведе зняття ломки на Теремках-1. Використовуються як інноваційні, так і перевірені часом методики. Якщо потрібно усунення похмільного синдрому, алкогольного делірію, ознак важкої інтоксикації або виведення з запою на Теремках-1, також можна викликати нарколога.

Лікарі успішно застосовують метод кодування при алкоголізмі і наркоманії, він забезпечує стійку ремісію. Кодування на Теремках-1 проводиться на дому анонімно і з дотриманням всіх правил.

Викликаючи нарколога на дім, Ви даєте рідній людині шанс на одужання.

Розрахувати вартість лікування