Виклик нарколога в Корчуватому

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Корчуватому районі Києва

Послуга виклик нарколога на дім в Корчуватому відрізняється ефективністю й оперативністю. Кваліфікований фахівець в незалежності від часу доби приїде до Вас додому і надасть людині, яка страждає наркотичною або алкогольною залежністю, необхідну професійну допомогу.

Переваги виклику нарколога на дім

Послуга виклику фахівця додому характеризується наступними перевагами:

  • Швидке і оперативне надання профільної допомоги.
  • Проведення детоксикації, виведення з запою в Корчуватому, навіть якщо сам пацієнт категорично відмовляється від допомоги.
  • Зняття ломки в Корчуватому, якщо хворий знаходиться в важкому фізичному і психічному стані, який не дозволяє йому дістатися самостійно до клініки.
  • Необхідність дотримання суворої політики конфіденційності.
  • Потреба проведення екстреного протверезіння.

Як ми надаємо допомогу пацієнтам?

В першу чергу, фахівець проводить детоксикацію, що дозволяє очистити організм хворого від залишків алкоголю, наркотиків, токсичних речовин. Призначає йому необхідні, підібрані в індивідуальному порядку препарати.

Першочергове завдання – стабілізувати фізичне здоров’я пацієнта, попередити розвиток можливих ускладнень.

Після цього пацієнтові і його близьким надається психологічна допомога, пропонуються оптимальні методи довгострокового лікування алкогольної або наркотичної залежності. Один з них – це кодування в Корчуватому, що також проводиться інноваційними методами в домашніх умовах.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів