Виклик нарколога в Деміївці

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Деміївці

Виклик нарколога на дім на Деміївці може врятувати здоров’я і життя вашого близької людини, що опинилася в полоні алкогольної або наркотичної залежності. Коли людина знаходиться в стані ломки, важкої інтоксикації або затяжного запою, допомогти йому може тільки кваліфікований фахівець. Лікар-нарколог в домашніх умовах проведе виведення із запою в Деміївці, стабілізувавши стан пацієнта.

При нападах білої гірники і отруєння проводиться детоксикація, промивання шлунка та інші процедури. При наркотичній та алкогольної залежності незамінною буде така процедура, як зняття ломки в Деміївці. Прояви абстинентного синдрому бувають настільки виснажливими, болісними і такими нестерпними, що загрожують не тільки черговим зривом, але і несуть небезпеку, як самому хворому, так і його близьким.

Сучасні методи екстреної детоксикації швидко нормалізують фізичне і психічне здоров’я залежної людини, дозволяють йому позбутися від хімічної залежності.

Після цього може проводитися кодування в Деміївці. Кодування здійснюється безпечними, інноваційними метолами, як медикаментозними, так і психотерапевтичними, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів