Лікування наркоманії в Глухові

Куди звернутися, коли у дім прийшла така біда, як наркотична залежність? Кому довірити життя своєї близької людини, і як уникнути розголосу? Комплексне лікування наркоманії  з подальшою пост-реабілітацією пропонує пройти місцеве відділення Українського інституту залежностей.

Як проходить лікування – комплекс послуг

Лікування наркоманії в клініці починається з проведення детоксикації. Для повноцінного очищення організму хворого від токсинів, залишків наркотичних речовин фахівці здійснюють за допомогою сучасних медикаментозних і апаратних методик. Детоксикація дозволяє зняти болісний стан ломки, знайомий кожному наркоману, і тимчасово усунути хімічну залежність, однак вона не усуває причин захворювання.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Тому після нормалізації фізичного стану пацієнта з ним починають активно працювати психологи і психоневрологи. Головне завдання фахівців – формування у людини правильних мотивацій, і як результат – усунення психологічної залежності від вживання наркотичних речовин.

Реабілітація наркоманів і алкоголіків дозволяє людині знайти нові цілі в житті, навчитися справлятися зі своїми проблемами без штучних допінгів і жити без наркотичного дурману.

Лікування наркоманії в Глухові

Переваги стаціонарного лікування

Наркологічний центр пропонує в умовах госпіталізації. Перевагами такого лікування є такі чинники:

  1. Ізоляція пацієнта від звичного оточення, зміна обстановки.
  2. Занурення в здорове терапевтичне співтовариство.
  3. Виключення ризиків придбання спиртних напоїв або наркотичних речовин.
  4. Підтримка нових друзів-однодумців, зміна кола спілкування.
  5. Цілодобова допомога профільних фахівців.
  6. Можливість розвитку нових здібностей, набуття корисних знань і навичок, які стануть в нагоді в майбутньому житті.
  7. Лікування захворювань, що виникли на тлі тривалого вживання наркотичних речовин та спиртних напоїв.

У реабілітаційному центрі на відміну від наркодиспансерів створена комфортна, доброзичлива обстановка, максимально наближена до домашньої. До пацієнтів тут ставляться з великою повагою, без проявів насильства фізичного і психологічного.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Режим дня, організація дозвілля, дотримання правильної дієти, медикаментозна та психологічна допомога дозволяють швидко і успішно подолати залежність, повернутися до нормального життя. Комплексне лікування та соціальна реабілітація пацієнтів дозволяє не тільки очистити організм, зняти ломку, але і скоригувати особистість людини, отримати нові навички, що дозволяють підвищити якість життя, отримати нову професію або освіту.

Лікування проводиться анонімно, кожному пацієнтові реабілітаційного центру гарантується строге дотримання політики конфіденційності, що дозволяє уникнути розголосу і цілого ряду проблем в майбутньому.

Розрахувати вартість лікування