Лікування наркоманії в Фастові

Комплексне професійне лікування наркоманії з подальшим курсом реабілітації, а також ресоціалізації тепер можна пройти в сучасному наркологічним центрі. Індивідуальний підхід, висока кваліфікація фахівців, системна поетапна програма дозволяють пацієнтам подолати наркотичну залежність, повернутися до тверезого і здорового життя без подальших рецидивів.

Принципи ефективного лікування наркоманії

Ефективне лікування наркозалежності повинно бути комплексним і послідовним. Наркологічний центр пропонує лікування від наркотиків в умовах госпіталізації, що дозволяє забезпечити пацієнтові постійний нагляд з боку фахівців, ізоляцію від звичного оточення, занурення в здорове терапевтичне співтовариство.

Співробітники центру застосовують найпередовіші, дієві методики, які підбираються в індивідуальному порядку. Визначитися з лікувальною тактикою допомагає попередня діагностика, в ході якої виявляються психологічні і фізіологічні особливості пацієнтів, характер вживаються ним речовин і стаж наркотичної залежності.

Лікування починається із зняття стану ломки, болісного для кожного наркомана. Фахівці відзначають, що більшість пацієнтів не в змозі самостійно подолати прояви абстинентного синдрому, коли організм не отримує звичну дозу наркотику, перемога можлива тільки за допомогою професіоналів. Після цього проводиться курс медикаментозної інтоксикації, спрямований на очищення організму від токсинів, залишків наркотичних речовин і подолання самої хімічною залежності.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Наступний етап терапевтичного курсу – психологічна реабілітація. Професіонали допомагають наркозалежному впоратися з психологічною тягою до штучних допінгів, навчитися перемикати свою увагу з наркотиків на цікаві види діяльності. Великий акцент робиться на виявленні можливої психологічної схильності, провокуючих чинників. Людина вчиться справлятися з нагальними проблемами і отримувати задоволення від життя без наркотику.

Фахівці допомагають пацієнту сформувати вірні мотивації, підвищити самооцінку, розкрити творчий потенціал, знайти нові цікаві види діяльності. Організація дозвілля – ще одна перевага лікування в умовах госпіталізації, насичена програма, постійна робота над собою роблять життя пацієнтів більш яскравим, цікавим і без допінгів.

На наступному етапі проводяться соціальна реабілітація – відновлення втрачених особистісних якостей колишніх наркозалежних. Люди заново вчаться жити в соціумі, взаємодіяти з оточуючими, вирішувати проблем, отримуючи допомогу і участь з боку кваліфікованих фахівців.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Важливість реабілітації

Реабілітація після завершення курсу лікування дуже важлива для остаточної перемоги над наркотичною залежністю, профілактики можливих зривів, рецидивів. Наркологічний центр – одна з рідкісних установ, яка приділяє увагу не тільки порятунку життя пацієнтів, але і підвищенню його якості. Після закінчення курсу реабілітанти отримують підтримку психологів, соціальних працівників, їм надається допомога в працевлаштуванні, підвищення рівня кваліфікації, професійної переорієнтації.

Наші переваги

Серед основних переваг можна виділити наступне:

  • комплексна, поетапна програма лікування наркотичної залежності;
  • допомога у соціальній адаптації та влаштування життя реабілітантів;
  • команда кваліфікованих фахівців;
  • індивідуальний підхід до кожного хворого;
  • виклик нарколога на дім.

Лікування наркоманії проводиться строго анонімно. Ми гарантуємо наркозалежним дотримання політики конфіденційності та нерозголошення особистої інформації. У реабілітаційному центрі лікують без постановки на облік. Наркоманія – серйозне захворювання, схильне до рецидивів, тому для повернення до тверезої, здорового життя важливо не зволікати, а звертатися за допомогою до справжніх професіоналів!

Розрахувати вартість лікування