Етапи реабілітації наркозалежних

Багатьом наркоманам досить складно повірити в можливість позбутися залежності, яка триває вже не один місяць або рік, однак при наявності бажання знайдеться і можливість

Коли мається залежність зовсім недостатньо зняти ломку в наркологічному центрі, так як ця процедура не усуває причину, яка привела людину на край прірви. Тому, навіть після детоксикації, залежний повертається до вживання дурману і навіть іноді з ще більшим завзяттям.

Другим кроком після зняття жахливого стану ломки є звернення в реабілітаційний центр. Саме тут за допомогою простого спілкування залежний здатний усвідомити не тільки глибину своєї наркотичної прірви, але і почати пошук своєї дороги нагору. Звичайно, реабілітація має на увазі повну ізоляцію від звичного, згубного оточення, проте підтримка з боку сім’ї залишається найважливішим фактором, здатним направити залежного на вірну дорогу.

Під час проведення реабілітації пацієнт центру відвідує як групові, так і індивідуальні програми на яких пацієнт вчиться говорити про свою проблему і давати їй відсіч. Завдяки консультаціям з психологом пацієнт вчитися заново, оцінювати життєві ситуації і знаходити вихід з них.

Реабілітація може тривати не один місяць, так як саме тут пацієнт створює себе заново і готуватися до нового життя, але цей період виключно індивідуальний.

Завершується реабілітація ресоціалізаціею. Це означає, що пацієнт поступово вчитися жити в суспільстві, замислюється про своє майбутнє і будує плани разом зі своєю сім’єю. Важливим на даному етапі є створення нових знайомств і відмова від старих зв’язків, які і привели людину до наркотиків.

У висновку ще раз підкреслимо, що первісна чистка організму від токсинів це не гарантія, що людина не повернеться до наркотиків. Довіртеся фахівцям і лікарям реабілітаційного центру і допоможіть дорогій Вам людині знайти вихід із згубної ситуації.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів