Лікування наркоманії в Дубно

Молодіжна субкультура не один десяток років знаходиться в полоні наркотиків. Сама працездатна і перспективна частина населення України деградує і гине під впливом різних психотропних речовин, починаючи від курильних сумішей і конопель, закінчуючи «важкими» наркотиками. Наркологічний центр Українського інституту залежностей успішно бореться з наркотичною залежністю населення цього красивого старовинного міста.

Комплексна терапія адикції

Лікування наркоманії тривалий і складний процес, так як наркотики руйнують не тільки фізичне тіло, а й негативно впливають на свідомість, розумові здібності, емоційну сферу. У центрі лікуванням і реабілітацією наркоманів займаються профільні фахівці – наркологи, психіатри, психотерапевти.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Лікування наркоманії складається з декількох етапів, так як таке важке захворювання піддається тільки комплексній дії:

  • повна детоксикація організму і позбавлення від абстинентного синдрому;
  • усунення психічної залежності;
  • ресоціалізація хворого, повернення до нормального життя.

Ефективне лікування наркоманії залежить від розуміння і усунення психологічного аспекту виникнення захворювання самим хворим. Проведена на початковому етапі психологічна діагностика дозволяє визначити ступінь усвідомлення хвороби, її наслідків і готовності наркомана співпрацювати з персоналом центру для досягнення повної реабілітації.

У клініці застосовують сучасні вітчизняні і зарубіжні препарати, задіють індивідуально розроблені схеми лікування, що дозволяють швидко купірувати «ломку», очистити організм від метаболітів і токсинів, усунути фізичну залежність від наркотичних речовин.

Лікування наркотичної залежності в Дубно

Психокорекція стану

Важливим, основним етапом лікування є позбавлення хворого від психологічної залежності. На цьому етапі застосовують не тільки спеціальні препарати, що полегшують наслідки відмови від наркотиків, але і сучасні психотерапевтичні методики:

  • проектні;
  • мотиваційні;
  • раціональні;
  • психодрами;
  • ауто- і гетеротренінг;
  • арт-терапія.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Лікування із застосуванням новітніх психотерапевтичних методик дозволяє зрозуміти і усунути причини, навчити хворого виходити зі складних життєвих ситуацій, не вдаючись до наркотиків. У наркологічному центрі працюють кращі психологи та психотерапевти, які надають допомогу в соціальній адаптації, відновленні взаєморозуміння в сім’ї. Для них проводяться групові та індивідуальні тренінги, семінари з співзалежними, ассертивний тренінг.

Деяких наркозалежних від лікування змушує відмовитися страх розголосу і засудження. Реабілітація наркоманів і алкоголіків гарантує повну анонімність і конфіденційність. А застосування інноваційних методик і новітніх препаратів допомагає уникнути жахів ломки і психологічного стресу.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів