Виклик нарколога на Комсомольському масиві

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Комсомольському масиві

Ваш близька людина п’є вже більше 5 днів поспіль? У нього спостерігаються явні ознаки психічного і фізичного розладу на тлі передозування або скасування штучних допінгів? У таких ситуаціях вас врятує послуга – виклик нарколога на дім в Комсомольському масиві.

Коли викликати лікаря?

Виклик фахівця додому потрібний при перекодуванні, отруєнні, інтоксикації, а також в наступних клінічних випадках:

  1. Багатоденний запій – ми проводимо виведення із запою в Комсомольському масиві за допомогою найсучасніших і безпечних методів, які швидко повернуть вашу близьку людину в адекватну свідомість і тимчасово купірують тягу до спиртного.
  2. Стан наркотичної ломки або важкого похмільного синдрому – небезпечний для життя здоров’я хворого, а також оточуючих його людей. Пацієнт відчуває сильні болі і важку депресію і готовий піти на все заради чергової дози. Зняття ломки в Комсомольському масиві проводиться щадними методами екстреної детоксикації за допомогою очищаючих крапельниць і сорбентів.
  3. Кодування в Комсомольському масиві – здійснюється після виведення з запою і зняття ломки, дозволяючи домогтися стійких, стабільних результатів і навіть назавжди відмовитися від штучних допінгів.

Ми працюємо в цілодобовому режимі і завжди готові надати вам необхідну допомогу.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів