Методики лікування ігроманії у Дніпрі

Ігрова залежність – важке психологічне захворювання, від якого неможливо позбутися самостійно. Для подолання хвороби людині необхідна грамотна, кваліфікована допомога. Пройти реабілітацію і позбутися від ігроманії пропонує дніпропетровська філія клініки «Український Центр Лікування Залежності». Досвідчені фахівці допоможуть назавжди забути про ігри та почати нормальне, благополучне життя. Адже відсутність лікування загрожує такими наслідками, як грошові борги, втрата друзів, рідних, роботи, деградація особистості, сильний стрес, який може призвести до алкоголізму та навіть самогубством.

Чому виникає і як проявляється ігроманія?

На думку фахівців, причини розвитку ігроманії багато в чому схожі з наркоманією та алкоголізмом. До групи підвищеного ризику потрапляють особи, які страждають нервовими та психічними розладами, часто перебувають у стресових ситуаціях, а також особи, невпевнені в собі, із заниженою самооцінкою, залежні від думки оточуючих людей, «ведені», підпадають під чужий вплив.

Як правило, людина починає грати заради цікавості або «за компанію». У процесі гри протікаючі в мозку хімічні реакції роблять сильний вплив на психоемоційний стан, призводять до його зміни. Саме ці емоції, гострі відчуття і формують залежність, змушують хворого все більше часу проводити за грою.

Основна підступність ігроманії полягає в тому, що дана хвороба не має яскраво вираженої симптоматики. Але рідні та близькі, уважні один до одного, навіть на початкових стадіях зможуть розпізнати розвиток патологічної залежності за:

 • втратою цікавості до колишніх справ, захоплень;
 • зростаючій кількості часу, проведеного за грою;
 • дратівливості, агресії при відсутності можливості включитися в ігровий процес;
 • відсутності цікавості до сімейних справ, друзів, роботи, навчання;
 • відчуття загальмованості при завершенні гри;
 • розриву дружніх відносин;
 • частим сімейним конфліктам;
 • великим грошових витратам на гру;
 • порушенням сну;
 • суїцидальними нахилами.

При подібній клінічній картині людині потрібна термінова професійна допомога.

Розпорядок дня наших пацієнтів

7:30 Підйом
8:00 – 8:15 Фізичні вправи
8:30 – 9:00 Сніданок
9:00 – 10:00 Прибирання приміщень та території
10:30 – 12:00 Заняття по інформаційному блоку (форма группи)
12:15 – 12:30 Перекус
12:45 – 13:00 Роздуми на теми оздоровлення
13:00 – 14:30 Групова психотерапія зі спеціалістами
14:45 – 15:45 Обід
16:00 – 17:45 інформаційный блок (тестування, арт-терапія, лекція)
18:00 – 18:15 Перекус
18:30 – 19:30 Робота в групі АН/АА
19:30 – 20:15 Вільний час
20:15 – 21:00 Вечеря
21:00 – 22:00 Підведення підсумків
23:00 Відбій

Лікування та реабілітація при ігроманії

Лікування ігроманії обов’язково повинно проходити в спеціалізованій клініці під контролем професіоналів. Після попередньої консультації лікар проводить спеціальний тест, що дозволяє визначити стадію патологічного процесу. Далі ставиться точний діагноз, виходячи з якого розробляється лікувальна програма з урахуванням фізіологічних і психологічних особливостей кожного пацієнта.

Лікувально-реабілітаційний курс для людей, які страждають ігровою залежністю, складається з:

 • купірування ознак абстиненції;
 • психологічної реабілітації;
 • соціальної адаптації.

Лікування в центрі носить комплексний характер із акцентом на психологічну реабілітацію і проводиться шляхом застосування спеціальних психологічних установок. Використовуючи дієві психотерапевтичні методики, фахівці допомагають хворому подолати хворобливу тягу до гри, сформувати правильні мотивації, знайти нові інтереси та захоплення.

Велика увага приділяється і пошуку, усунення внутрішніх, психологічних чинників, що спровокували розвиток патологічної залежності. Після завершення основного лікувального курсу реабілітанти проходять соціальну адаптацію, спрямовану на відновлення втрачених за час хвороби якостей, навичок, особистісних зв’язків.

Фахівці також допомагають своїм підопічним визначитися з подальшими життєвими цілями, розробити план їх досягнення. Лікування ігроманії у центрі проводиться анонімно, в стаціонарних умовах. Кожному пацієнту гарантуються шанобливе та доброзичливе ставлення, індивідуальний підхід, а також комфортні умови проживання.

Для отримання більш детальної інформації, що стосується боротьби з ігроманією, достатньо лише зателефонувати до місцевого відділення «Українського Центру Лікування Залежності» або залишити заявку на сайті наркологічної клініки.

Розрахувати вартість лікування