Детоксикація наркозалежних у Харкові

Прокапатися від наркотиків у Харкові – ефективно, анонімно, безпечно та за доступною ціною, пропонує місцевим жителям реабілітаційний центр «Український Центр Лікування Залежності». Процедура дозволить очистити організм, зняти стан наркотичної ломки й підготувати організм пацієнта до подальшого комплексного лікування наркоманії.

Який ефект дає постановка крапельниць від наркотиків?

Крапельниці ставлять з метою детоксикації організму наркозалежної людини. Процедура дозволяє очистити кров від токсинів, залишків хімічних допінгів і продуктів їх розпаду, зняти ознаки гострого абстинентного синдрому, відновити функції пошкоджених внутрішніх органів. Після детоксикації тимчасово зникає тяга до вживання наркотичних речовин, що дає можливість провести з пацієнтом мотиваційні бесіди, налаштувати його на подальше комплексне лікування.

Який ефект дає постановка крапельниць від наркотиків?

Життєво необхідна постановка крапельниць при таких патологічних станах, як гостра абстиненція, передозування наркотиками, важка форма інтоксикації організму. У таких ситуаціях необхідно терміново викликати нарколога додому для проведення екстреної детоксикації. Оскільки крапельниця від наркотиків є коктейлем з цілого ряду медикаментозних препаратів, вона надає комплексну дію і дозволяє досягти наступних результатів:

  • нормалізація сну та апетиту;
  • стабілізація психоемоційного стану хворого;
  • нормалізація показників артеріального тиску;
  • підвищення енергетичного потенціалу й працездатності;
  • зміцнення імунітету та активізація власних захисних сил організму;
  • нормалізація частоти пульсу і серцевого ритму;
  • відновлення належного водного балансу в організмі.

Прокапати від наркотиків можна порекомендувати всім людям, що страждають від наркотичної залежності.

Як проходить процедура?

Усе починається з діагностики та попереднього огляду пацієнта. Якщо детоксикація проходить у клініці, робляться спеціальні аналізи і тести, що дозволяють визначити стадію патологічного процесу, характер вжитих людиною наркотичних речовин, час прийому останньої дози.

Якщо ж крапельниця ставиться в домашніх умовах, то цю інформацію наркологу повинні надати родичі хворого. Також фахівець вивчає історію хвороби людини, присутню симптоматику, аналізує результати зібраного анамнезу і на підставі цього в індивідуальному порядку підбирає необхідні йому препарати.

Далі ставиться сама крапельниця. Під час процедури лікар спостерігає за станом пацієнта. Після усунення гострої симптоматики призначаються сорбенти, вітамінно-мінеральні комплекси, інші препарати, призначені для симптоматичного лікування.

Прокапатися від наркотиків у Харкові

В умовах госпіталізації процедура триває кілька днів, а іноді й тиждень. Весь цей час хворий перебуває під цілодобовим наглядом фахівців, що дозволяє уникнути цілого ряду небажаних ускладнень.

Слід зазначити, що постановка крапельниць як вдома, так і в стаціонарних умовах проходить анонімно. Пацієнт не ставиться на облік, а особиста інформація про нього не підлягає розголошенню.

Що робити після?

Після постановки крапельниць важливо перейти до наступного етапу лікування наркотичної залежності – психологічної реабілітації. Тільки комплексний курс в умовах госпіталізації з наступним терапевтичним супроводом дозволяє повністю позбутися від наркотичної залежності (як фізичної, так і психологічної), зменшивши ризики можливого рецидиву до мінімальних показників.

Якщо ж обмежитися однією лише постановкою крапельниць, то стан людини тимчасово покращиться, якийсь період вона не буде вживати наркотики, але після знову повернеться до їх вживання, адже детоксикація усуває не причини захворювання, а тільки його симптоми.

Досвідчені співробітники «Українського Центру Лікування Залежності» в Харкові пропонують комплексне лікування наркоманії, почати яку треба з того, щоб прокапатися від наркотиків. Безпека, позитивний ефект процедури та індивідуальний підхід до кожного пацієнта гарантовані.

Розрахувати вартість лікування