Виклик нарколога на Троєщині

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Троєщині

Виклик нарколога на дім на Троєщині може знадобитися для проведення первинної консультації і мотиваційних бесід, коли хворий категорично відмовляється від лікування, і для надання термінової медичної допомоги в екстрених випадках.

Виведення із запою

Виведення із запою на Троєщині проводиться ефективно і оперативно, що дозволяє уникнути таких небезпечних наслідків, як надмірне навантаження на серцево-судинну систему, психіку, підвищення артеріального тиску. Така послуга найбільш актуальна, коли пацієнт не підлягає транспортуванню в клініку або знаходиться у важкому стані.

Зняття ломки

Зняття ломки на Троєщині і усунення проявів абстинентного синдрому – одна з найпоширеніших послуг. Вона потрібна, коли людина самостійно не може впоратися з фізичною залежністю, у нього проявляються яскраво виражені хворобливі симптоми. У таких ситуаціях проводиться детоксикація організму за допомогою крапельниць, що дозволяє швидко зняти біль, судоми, нервове перенапруження і навіть хімічну залежність.

Кодування від алкоголізму

Кодування на Троєщині в домашніх умовах теж можливе, якщо пацієнт прийняв рішення позбавлятися від залежності. Кодування проводять за допомогою гіпнозу, навіювання, а також медикаментозних препаратів. Вибір оптимального методу здійснюється з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта і конкретного клінічного випадку.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів