Виклик нарколога в Лісовому масиві

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Лісовому масиві

Коли наркоману або алкоголіку потрібна медична допомога? Фахівці стверджують, що раніше хворий або його рідні звертаються до послуг професіоналів, тим вище шанси на повне одужання. Чому ж залежні опиняються в лікувальному закладі в критичному стані, коли в організмі вже відбуваються незворотні процеси?

Вся справа в тому, що люди, що потрапили в залежність, не усвідомлюють тяжкість положення і не погоджуються на терапію в стаціонарних умовах. Всі доводи рідних про необхідність лікування не мають дії. Сьогодні є інше рішення проблеми – виклик нарколога в Лісовому масиві. Послуга надається анонімно, цілодобово, без вихідних.

Спеціаліст, який приїхав додому до пацієнта, проводить зняття ломки в Лісовому масиві, використовуючи інноваційні методики та індивідуальний підхід до кожного хворого. Ефективні процедури забезпечують дієвий результат за короткий період.

Алкоголікам рекомендовано виведення із запою в Лісовому масиві, подібний захід також проводиться в домашніх умовах і дозволяє очистити організм від отруйних речовин і поліпшити загальний стан.

Кодування в Лісовому масиві теж здійснюється – лікар використовує гіпноз, психологічний вплив, медикаментозні препарати та інші способи, що підвищують ефективність процедури.

Спеціаліст підбирає найбільш підходящу терапію, оцінюючи стан хворого і індивідуальні особливості здоров’я, роблячи це на дому, в максимально зручних умовах для пацієнта.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів