Виклик нарколога на Червоному Хуторі

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Червоному Хуторі

Людина, що потрапила в залежність наркотичну або алкогольну – біда всієї родини, і деколи родичі перебувають в замішанні, як допомогти близькій, що робити?

Сьогодні на допомогу таким сім’ям приходять медичні установи, що пропонують послугу – виклик нарколога в Червоному Хуторі. Вона доступна цілодобово, без вихідних і перерв. Медична допомога надається анонімно, швидко і грамотно. Фахівці проводять в домашніх умовах:

+ Зняття ломки в Червоному Хуторі – якщо без втручання лікарів наркозалежний може страждати кілька днів, відчуваючи неймовірний біль, то при грамотній терапії він позбавляється від ломки за кілька годин.
+ Виведення із запою в Червоному Хуторі – за допомогою детоксикаційних процедур усувається похмілля, виводяться отрути і токсини з організму. Нарколог підбирає індивідуальну схему, що забезпечує дбайливий вплив на уражені захворюванням органи.
+ Кодування в Червоному Хуторі – інноваційний підхід в боротьбі із залежністю, що забезпечує стійку ремісію.

Викликати спеціаліста на дім рекомендується при будь-яких тривожних ознаках, тільки так можна не запізнитися з допомогою і дати можливість рідній людині виплутатися з мережі залежності.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів