Виклик нарколога в Харківському масиві

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Харківському масиві

Більшість людей, що знаходяться в полоні алкогольної і наркотичної залежності, заперечують свою проблему і категорично відмовляються від допомоги. При цьому хвороба прогресує, а деякі гострі стани: довгий запій, передозування, отруєння, біла гарячка несуть загрозу життю хворого і оточуючих його людям. Тому в таких ситуаціях оптимальний вибір – виклик нарколога на дім в Харківському масиві.

Переваги послуги виклику нарколога на дім

Виклик нарколога на дім має такі переваги:

  • Надання екстреної, швидкої медичної допомоги;
  • Дотримання суворої політики конфіденційності;
  • Надання консультації членам сім’ї пацієнта;
  • Надання допомоги в комфортних і звичних для хворого умовах.

Наші послуги

Ми пропонуємо наступні види послуг:

  1. Виведення із запою Харківському масиві (при затяжному пияцтві, що триває більше 5 діб).
  2. Зняття ломки в Харківському масиві – проведення детоксикації організму, очищення крові, від токсинів, залишків наркотичних речовин і етилового спирту. Купірування похмільного і абстинентного синдрому.
  3. Кодування в Харківському масиві – проводиться на дому за допомогою введення медикаментозних препаратів методом Довженка. За 3 доби до процедури пацієнт повинен не вживати спиртного.

Ми надаємо швидкі, якісні та оперативні послуги за доступною ціною.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів