Лікування алкоголізму в Чугуєві

Тривалий час алкогольну залежність не сприймали, як хворобу, і тільки в середині минулого століття вона була офіційно визнана. А сталося це на тлі активного збільшення кількості залежних, все частіше фахівцям доводилося стикатися з важкими інтоксикаціями і алкогольним делірієм. На жаль, з роками ситуація не покращилася і сьогодні рівень алкоголізму залишається досить високим, в тому числі в Україні. З чим пов’язана така «стабільність»?

Проблема алкоголізму вимагає термінового вирішення

У чому особливість захворювання і ставленням людей до нього?

 • Самі алкоголіки не прагнуть проходити лікування і найчастіше не вважають себе хворими;
 • Родичі далеко не відразу починають «бити на сполох», спочатку сподіваючись, що залежний сам кине пити, а потім вдаються до нестандартних методик лікування алкоголізму: травам, замовлянь і іншим ритуалам;
 • Існує поширена думка, що сили волі досить, щоб відмовитися від спиртного, тоді як проблема знаходиться набагато глибше і вимагає серйозної психокорекції;
 • Детоксикації (усунення похмілля) недостатньо, щоб позбавити людину від залежності.

Фахівці Всеукраїнського інституту залежності в Чугуєві враховують всі аспекти захворювання і пропонують ефективне лікування і реабілітацію алкоголізму. Тут застосовуються дієві, в тому числі закордонні програми, націлені не тільки на виведення хворого із запою в Чугуєві, терапія спрямована на повне вилікування.

Інститут пропонує цілодобову допомогу

Будь-яка залежність, в тому числі алкогольна, є специфічним захворюванням. Невідомо, як організм відреагує на постійні пиття, і наскільки інтоксикація вплине на здоров’я і психічний стан алкоголіка. Рано чи пізно залежному буде потрібна екстрена допомога, і лікарі інституту можуть її надати в будь-який час доби:

 • Рідні хворого можуть отримати професійну консультацію по телефону;
 • Викликати нарколога на дім;
 • Прийти на прийом до психолога, нарколога.

Вдома у пацієнта можливе виведення з запою в Чугуєві, застосовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Якщо потрібно, фахівець проведе процедури щодо усунення алкогольного делірію.

Крім того, досвідчений психолог допоможе з інтервенцією залежного – якщо рідні не можуть умовити його на реабілітацію, то професіонал знаходить необхідні слова.

Будь-які детоксикаційні заходи – це лише тимчасовий захід, що усуває критичний стан і хворому потрібне лікування від алкогольної залежності. Інакше психологічна тяга зберігається і людина зривається знову.

Лікування алкоголізму в Чугуєві

Реабілітація як шанс на нове життя

Програма лікування алкоголізму в Чугуєві – це комплекс процедур. У нього входить терапія душі і тіла, яка етап за етапом виводить хворого з запійного стану, змінює його свідомість, направляє в потрібно русло.

Спочатку проводиться діагностика і детоксикація – організм алкоголіка очищається від отрут і токсинів, усувається похмілля, загальне самопочуття поліпшується. Часто хворому потрібно зняття білої гарячки, і фахівці центру вживають необхідних заходів.

Більшість алкозалежних страждають від супутніх захворювань, в звичайних диспансерах немає умов для їх терапії. В інституті залежності є вузькі фахівці, обладнання та апаратура, що дозволяють одночасно з анонімним лікуванням алкоголізму відновлювати здоров’я пацієнта.

Коли детоксикаційні процедури і зняття білої гарячки завершується, і фізичний стан хворого нормалізується, фахівці приступають до наступного етапу – психокорекції. Лікування алкоголізму в Чугуєві включає ряд заходів:

 • Відвідування консультацій фахівців;
 • Участь в групових заняттях з арт-, трудо-, Гештальт-терапії;
 • Аутотренінги, курси гіпнозу;
 • Сімейні зустрічі.

Анонімне лікування алкоголізму в Всеукраїнському інституті залежності вимагає часу, терпіння, зусиль. Очікувати швидкого результату, як при кодуванні, не варто. Воно дозволяє алкоголіку усвідомлено кинути пити, зрозуміти, що в житті є радість і задоволення без спиртного.

Розрахувати вартість лікування