Лікування алкоголізму в Чорткові

Де в Чорткові можна отримати кваліфіковану допомогу при алкоголізмі без постановки на облік? Свої послуги по позбавленню від алкозалежності пропонують фахівці «Українського Центру Лікування Залежності». Кожному пацієнту гарантуються конфіденційність, індивідуальний підхід і досягнення стабільних, позитивних результатів.

Перша допомога при алкоголізмі

Більшість алкоголіків потребують екстреної медичної допомоги, отримати яку можна скориставшись послугою цілодобового виклику нарколога додому. У домашніх умовах фахівці проводять:

 • зняття гострого похмільного синдрому;
 • купірування ознак «білої гарячки»;
 • виведення з запою;
 • лікування алкогольної інтоксикації, передозування спиртними напоями.

Дані патологічні стани несуть пряму загрозу здоров’ю і життю хворого, а також тих, людей, що його оточують і вимагають обов’язкового лікарського втручання. Стабілізувати стан пацієнта дозволяє процедура екстреної детоксикації з використанням сорбентів, розчинів глюкози, вітамінно-мінеральних комплексів, імуномодуляторів.

Лікування алкогольної залежності в Чорткові

 

Програма Детокс очищає організм від залишків етанолу, токсинів, продуктів розпаду, знімає ознаки абстиненції, пригнічує тягу до вживання спиртних напоїв. Після надання першої допомоги нарколог дає пацієнтові індивідуальну консультацію, рекомендації, що стосуються подальшого лікування.

Медикаментозне лікування алкоголізму

Медикаментозна терапія при алкоголізмі спрямована на придушення хімічних залежностей та відновлення фізичного здоров’я пацієнта. Курс лікування побудований на:

 • кодуванні від алкоголізму, підшивці з використанням препаратів, які формують відразу до спиртного;
 • медикаментозній терапії із застосуванням снодійних, заспокійливих, підтримуючих препаратів;
 • проведенні фізіотерапевтичних процедур;
 • вітамінотерапії;
 • дієтотерапії.

Якщо у пацієнта є супутні захворювання, то також проводиться і лікування цих патологій.

Психотерапія при алкоголізмі

Психокорекція — один з найефективніших методів лікування алкоголізму, що дозволяє усунути психологічну залежність від спиртних напоїв, а також фактори, що спровокували розвиток захворювання. Психологічна реабілітація алкоголіків проводиться за допомогою дієвих методик. Кожен залежний займається:

 • індивідуальним психоаналізом;
 • за програмою «12 кроків»;
 • арт-терапією;
 • роботою над мотиваціями;
 • працетерапією;
 • сімейним системним психоаналізом;
 • Гештальт-терапією.

Велика увага приділяється і питанням особистісного розвитку, духовного зростання реабілітантів. Для цих цілей проводяться різні семінари і тренінги, творчі та спортивні заходи. Таким чином, пацієнти знаходять для себе нові інтереси, способи самореалізації.

Терапевтичний супровід

Після того як людина пройшла курс лікування від алкоголізму, їй надається терапевтичний супровід. Це дуже важливий момент, оскільки, як показує статистика, після виписки значно зростає ймовірність зриву. В рамках терапевтичного супроводу випускники отримують індивідуальні консультації, моральну і психологічну підтримку, допомогу в соціальній адаптації (зміна професії, отримання освіти, влаштування на роботу).

Така підтримка знижує ризики рецидиву, а також сприяє підвищенню якості життя колишніх алкозалежних пацієнтів. Дізнатися, як пройти лікування алкоголізму в Чорткові можна, просто зателефонувавши в «Український Центр Лікування Залежності».

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів