Чому людина п’є і її помилки

Багато фахівців і близькі залежного не раз задавалися питанням: чому ж людина продовжує тонути в морі алкоголю, прекрасно розуміючи, що тим самим тягне на дно себе і своїх рідних?

Алкоголь як спосіб порятунку і захисту

Людина може звертатися до спиртних напоїв з різних причин. В першу чергу алкоголь стає способом отримання задоволення в компанії. Веселий відпочинок з друзями тепер нерідко асоціюється з великим застіллям. В ході таких розваг питущий може відзначити, що, незважаючи на душевний стан, алкоголь неодмінно піднімає настрій і відводить всі неприємності на другий план.

Перебуваючи в стані стресу або втоми і приймаючи алкоголь, питущий може міцно зв’язати зі спиртним напоєм простий спосіб зняти стрес. Таким чином, кожен раз знімаючи свій дискомфорт за допомогою чарки, людина все сильніше звикає до цього. Подібний відхід від проблем або стресу можна назвати «алкогольним наркозом». В кінцевому підсумку людина стає психологічно залежною від подібних «ліків» і кожен раз звертається до них під час будь-якого дискомфорту.

Купуючи новий спосіб захисту, людина вже втрачає частину себе, стає нездатним протистояти негараздам, які підстерігають його на життєвому шляху. Своєрідний алкогольний щит тепер його захищає і відгороджує від усього світу.

Омани питущих людей

Пропонуючи лікування алкоголізму  людині, що вже міцно загрузла в трясовині, ми нерідко натрапляємо на відмову. Це пов’язано з тим, що залежний вже особисто переконав себе в тому, що самостійно впоратися з життям він не зможе, а йому ще й пропонують відмовитися від єдиного способу протистояти проблемам.

Людина вибудовує цілий ланцюжок виправдань своєї залежності і ще сильніше переконує себе і оточуючих, що він зможе в будь-який момент відмовитися від «солодкого наркозу».

Розрахувати вартість лікування