Чи існує спайсовая залежність?

Багато хто вживає вже довгий час Спайс стверджують про те, що це повністю нешкідливий склад на основі трав, а значить, не здатний викликати наркотичну залежність. Однак лікарі іншої думки і стверджують, що до складу спайсової суміші входять не прості трави, а ряд хімічних речовин, що і викликають психологічні розлади.

Чи так небезпечний спайс і чи викликає він залежність?

Саме молоді люди часто вживають спайсові суміші і вважають, що нічого небезпечного в цьому немає і це прекрасний спосіб згаяти час у веселій компанії. Але як би не стверджували Ваші знайомі в повній нешкідливості складу, варто пам’ятати, що жоден дурманнячий нашу свідомість ефект не проходить без наслідків і Спайс тримає в цьому першість серед дешевих наркотичних речовин.

Спайсові суміші дійсно викликають залежність, тому люди, що вживають їх і які стверджують, що це безпечно, швидше за все, вже не в змозі тверезо оцінити ситуацію.

Фахівці, зробивши аналіз спайсових міксів, представили ряд офіційних висновків про наявність у складі сумішей каннабіоідов, які і сприяють утворенню залежності.

Це говорить про те, що як би не затверджувався нешкідливість складу, присутні хімічні речовини вказують на зворотне і часто призводять до незворотних наслідків.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Лікування спайсових залежних

У більшості випадків до фахівців за допомогою звертаються близькі впавшиих в залежність, так як одурманені люди в більшості випадків не можуть тверезо оцінювати наявність проблеми.

Тут варто вказати, що тривале вживання Спайса набагато ускладнює процедуру лікування і нерідкі випадки, коли повністю впоратися з наслідками неможливо. Саме тому своєчасна допомога є одним із запорук успішного завершення лікування.

Спайс це дешева розвага з згубними наслідками!

Розрахувати вартість лікування