Своєчасне і якісне лікування алкогольної залежності

Виведення з запою, кодування, психологічна реабілітація — ось лише невеликий перелік послуг, пропонованих людям, що страждають на алкоголізм, «Українським Центром Лікування Залежності» в Червонограді. Допомога пацієнтам надається цілодобово і, що особливо важливо, анонімно, без розголосу і постановки на облік.

Програма реабілітації при алкоголізмі

Програма лікування алкоголізму складається з послідовновних етапів:

  1. Детоксикація — процедура, що очищає організм від залишків спирту і продуктів його розпаду, токсичних речовин. Програма Детокс знімає ознаки гострого абстинентного синдрому, допомагає швидко вивести хворого з запойного стану. Важливо і те, що детоксикація пригнічує патологічну тягу до вживання алкоголю, забезпечуючи досягнення тимчасової тверезості.
  2. Відновлювальна терапія — етап, спрямований на поліпшення фізичного здоров’я пацієнта. Часто для повного придушення хімічної залежності однієї детоксикації може не вистачити. У таких випадках проводиться кодування, призначаються препарати, що формують фізіологічну огиду до спиртних напоїв. Для відновлення фізичного стану реабілітантів використовуються медикаментозна терапія, фізіотерапевтичні процедури, масажі, вітамінотерапія, заняття лікувальною фізкультурою. Якщо при діагностиці у людини виявляються інші супутні алкоголізму захворювання, то в рамках терапевтичного курсу проводиться також і їх лікування.
  3. Психологічна реабілітація — головний етап в лікуванні алкоголізму, що усуває першопричини розвитку патологічної залежності. Проводиться за принципами відомої в усьому світі програми «12 кроків», доповненої такими ефективними методиками, як психоаналіз, арт-терапія, трудотерапія, сімейний системний психоаналіз, гештальт-терапія. Психокоррекционное вплив при алкоголізмі дозволяє усунути психологічну залежність від спиртних напоїв, навчити пацієнта основним навичкам тверезого життя.
  4. Соціальна адаптація —завершальний етап терапевтичного курсу, який проводиться вже після повернення залежної людини додому. Випускники продовжують лікування в умовах відкритого стаціонару, а також отримують реальну допомогу в отриманні освіти, працевлаштуванні, вирішенні інших нагальних проблем.

Лікування алкогольної залежності в Червонограді

Практика показує, що такий комплексний курс реабілітації з подальшим терапевтичним супроводом — це реальний шанс повністю позбавити людину від алкогольної залежності, повернути її в сім’ю, роботу або навчання.

Переваги анонімного лікування алкоголізму

Однією з головних переваг лікування алкоголізму в приватному центрі є відсутність постановки на облік. Знаючи про те, що їм гарантується анонімність, пацієнти легше погоджуються на реабілітацію, госпіталізацію. Адже страх громадського розголосу, засудження —надзвичайно поширене явище серед алкоголіків.

Важливо і те, що, повернувшись додому, чоловік отримує можливість почати нове життя, без проблем з соціальною адаптацією, працевлаштуванням, отриманням водійських прав. Таким чином, анонімність при лікуванні алкоголізму сприяє успішній, швидкій ресоціалізації пацієнтів і багаторазово знижує ймовірність рецидиву захворювання після виписки.

Як пройти лікування алкоголізму в центрі?

Задати всі питання, отримати індивідуальну консультацію, дізнатися більше про послуги і способи лікування алкоголізму в Червонограді можна зателефонувавши в «Український Центр Лікування Залежності» або залишивши заявку на офіційному сайті.

Розрахувати вартість лікування