Лікування наркоманії в Бучі

Сучасний наркологічний центр «Український Центр Лікування Залежності» пропонує пройти комплексне, професійне лікування наркоманії в Бучі. Наші переваги – це висока кваліфікація фахівців, застосування інноваційних методик, абсолютна конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Ефективні методи лікування

Ефективне лікування наркотичної залежності обов’язково повинно носити комплексний, системний характер. Саме таке лікування від наркотиків в Бучі пропонує реабілітаційний центр «Український Центр Лікування Залежності».

Кращі фахівці, професіонали у своїй справі – медики, наркологи, психологи і психоневрологи розробили поетапну програму терапевтичного курсу, що забезпечує незмінно позитивні, а головне стабільні результати з мінімальними ризиками можливих рецидивів.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

На шляху до одужання, повернення до тверезого життя пацієнт проходить наступні етапи:

  • Зняття ломки – кваліфіковані наркологи швидко і ефективно полегшують болісні прояви абстинентного синдрому, знайомі кожному наркоману як стан ломки. Результат – стабілізація фізичного та психоемоційного стану пацієнтів. У деяких випадках, наприклад, при передозуванні екстрена допомога нарколога допомагає врятувати життя хворого.
  • Програма детоксикації – очищаючі крапельниці, що дозволяють усунути прояви хімічної залежності, очистити кров і тканини пацієнта від залишків наркотику, токсинів, нормалізувати роботу всіх систем організму і внутрішніх органів. Також в період детоксикації провидится терапія захворювань, які розвинулися на тлі вживання наркотичних речовин.
  • Психологічна реабілітація – спрямована на боротьбу з психологічною тягою до вживання наркотику. Психологи працюють з свідомістю і підсвідомістю пацієнта, допомагають йому сформувати правильні мотивації, повірити в свої сили. Психологічна реабілітація передбачає розвиток особистісного потенціалу пацієнта. Виявлення чинників, що ведуть до вживання допінгів і визначення ефективних методів їх усунення. Мета фахівців – навчити людину, перемикати свою увагу, знаходити інші способи отримання задоволення від життя.
  • Соціальна реабілітація – корекція поведінкової моделі пацієнта. На даному етапі вже колишніх наркозалежних навчають основам комунікації, взаємодії з оточуючими людьми, вчать вирішувати проблеми, боротися зі своїми страхами, не шукаючи порятунку в наркотичному дурмані.
  • Терапевтичний супровід, ресоціалізація – важливий етап, необхідний для закріплення отриманих результатів та профілактики рецидивів. Уже після завершення програми лікування та виписки з клініки пацієнт продовжує отримувати психологічну допомогу і підтримку співробітників центру. При необхідності реабілітантам надається допомога в працевлаштуванні, зміні кваліфікації або отримання необхідної освіти.

Анонімність і індивідуальний підхід

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

В «Всеукраїнському інституті залежності» лікування наркоманії анонімне. Фахівці гарантують своїм хворим суворе дотримання політики конфіденційності та нерозголошення персональних даних. Ви може не остерігатися неоднозначних реакцій суспільства, взяття на облік та інших небажаних наслідків, звертаючись за професійною медичною допомогою.

Ефективна боротьба з наркотичною залежністю повинна носити індивідуальний характер. Тому під час вступу пацієнта в клініку, фахівці центру «Здоров’я +» проводять попередню діагностику. Терапевтичні методики (як медикаментозні, так і психологічні) підбираються з урахуванням вікової категорії пацієнта, стажу наркотичної залежності, особистісних якостей, цілей, темпераменту та інших особливостей конкретного клінічного випадку. Такий унікальний підхід робить лікування наркотичної залежності максимально ефективним і безпечним.

Наркологічний центр в Бучі – це реальний шанс для наркозалежних пацієнтів назавжди позбутися від цього важкого захворювання, в корені змінити своє життя в кращий бік, повернутися або створити сім’ю, знайти нових друзів і необхідну підтримку.

Розрахувати вартість лікування