Лікування наркоманії в Броварах

Статистика жахає – в країні тільки за офіційними даними від наркотичної залежності страждає понад 400 тисяч осіб. І хоча в цю категорію потрапляють люди від 15 до 65 років, більшість наркоманів – це молодь від 18 до 21 року. Наркоман в сім’ї – це величезне нещастя і саме рідним доводиться стикатися з різними труднощами. Куди звернутися за консультацією і де можна отримати реальну допомогу?

У Броварах дієве лікування наркозалежності пропонує «Український Центр Лікування Залежності». Тут успішно впроваджують як власні, так і зарубіжні методики, переймають досвід колег, тим самим підвищуючи ефективність реабілітаційної програми.

Що пропонує центр своїм хворим?

У центрі з розумінням ставляться до пацієнтів і родичам. У клініці можна отримати цілодобову консультацію по телефону або викликати фахівця додому. Лікарі попереджають, що усунути залежність в домашніх умовах неможливо, потрібне обов’язкове знаходження хворого в стаціонарних умовах. Однак перебування в даній установі відрізняється від лікування в звичайному наркодиспансері:

  • пацієнта забезпечують збалансованим харчуванням і комфортними умовами;
  • в центрі панує спокійна, доброзичлива атмосфера;
  • на всіх етапах терапії використовується індивідуальний підхід до кожного наркозалежного.

Крім того, хворі центру терапію можуть проходити анонімно, під час вступу з них не вимагають особистої інформації, тому сам наркоман і його родичі можуть не побоюватися розголосу.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Повільно, але вірно назустріч до здорового життя

Реабілітаційний центр для наркозалежних проводить комплексне лікування, що складається з декількох етапів:

  • діагностичних заходів – наркологу важливо з’ясувати, які наркотичні речовини вживав хворий, який стаж вживання і наскільки вони встигли вплинути на організм;
  • зняття абстиненції («ломки») – тяжкий стан, яке є зворотною стороною «ейфорії»;
  • детоксикаційних процедур, які позбавляють організм від отруйних компонентів – системне і ін’єкційне введення спеціальних препаратів, призначення лікувальної дієти;
  • відновної терапії – прийом засобів, що підвищують імунітет, підтримують роботу пошкоджених систем і органів;
  • надання психологічної допомоги та підтримки (індивідуальне консультування, відвідування групових сеансів, сімейні зустрічі та ін.);
  • післяреабілітаційної адаптації – пацієнтам, що випали з нормального життя, допомагають повернутися в соціум, надають роботу, пропонують пройти навчальні курси, підтримують за допомогою занять в анонімних групах.

Вважається, що перші 3 місяці після лікування найкритичніші, тому важливо в цей момент не дати людині зірватися. Таким чином, колектив досвідчених лікарів і персоналу проводять терапію з першого дня звернення пацієнта по медичну допомогу і до його остаточного одужання.

На всіх етапах важливо, щоб сім’я і близькі вірили в наркомана, всіляко стимулювали його і допомагали. Якщо родичі самі зазнають труднощів, то центр реабілітації наркозалежних пропонує їм відвідати консультації психолога, фахівець підкаже, як краще діяти в подібній непростій ситуації.

Наркотики – отрута, яка губить організм і негативно відбивається на свідомості людини, тому фахівцям непросто допомогти пацієнтові, позбавити його від згубної тяги. Лікування наркоманії в «Всеукраїнському інституті залежності» – це компетентний підхід до серйозної проблеми, що дає стійкі результати.

Розрахувати вартість лікування