Лікування алкоголізму в Бориславі

Ефективний, комплексний курс реабілітації при алкоголізмі в Бориславі надають співробітники «Українського Центру Лікування Залежності». Лікування проводиться поетапно, що дозволяє гарантовано отримати позитивні, а головне – стабільні терапевтичні результати.

Перший етап — надання наркологічної допомоги

На першому етапі фахівці борються з патологічними станами, до яких схильні пацієнти, які страждають алкогольною залежністю:

 • запоєм (вживанням спиртних напоїв протягом 3 або більше днів поспіль);
 • нападами «білої гарячки»;
 • алкогольним отруєнням (при вживанні неякісних спиртних напоїв або передозуванні алкоголю);
 • гострим похмільним синдромом.

Для цих цілей проводиться процедура медикаментозної детоксикації, що дозволяє стабілізувати стан хворого, зняти ознаки гострої абстиненції, придушити тягу до вживання спиртних напоїв на фізіологічному рівні. Далі при необхідності пацієнту додатково призначаються снодійні і заспокійливі препарати, сорбенти, вітаміни, імуномодулятори.

Лікування алкогольної залежності в Бориславі

Другий етап — кодування

Кодування від алкоголю закріплює результати детоксикації, сприяє досягненню тривалої тверезості. Для кодування використовуються медикаментозні препарати, що формують стійку фізіологічну відразу до алкоголю. Підбираються медикаменти в індивідуальному порядку, що дозволяє гарантувати як безпеку пацієнта, так і досягнення позитивних результатів.

Третій етап — психологічна реабілітація

Психологічна реабілітація — це основний інструмент боротьби з алкогольною залежністю. За допомогою психотерапії фахівці формують у пацієнтів правильні, здорові мотивації, виявляють і усувають фактори, що спровокували розвиток захворювання. Для психологічного відновлення використовуються наступні апробовані на практиці методики:

 • індивідуальний психоаналіз;
 • метод інтервенції;
 • арт-терапія;
 • Міннесотська програма «12 кроків»;
 • трудолікування;
 • сімейна психотерапія;
 • Гештальт-терапія.

Також для реабілітантів проводяться різні тренінги, семінари, лекції, які допомагають розібратися в собі, знайти способи подолання проблем і отримання позитивних емоцій без вживання спиртного.

Четвертий етап — ресоціалізація

На стадії ресоціалізації фахівці допомагають пацієнтам адаптуватися в соціумі. Це важливий етап, необхідний для попередження зриву і досягнення тривалої, стійкої ремісії. Після виписки випускники центру отримують не тільки психологічну підтримку, індивідуальні консультації, а й соціальну допомогу у вирішенні проблем сімейного характеру, питань, що стосуються вибору професії, отримання відповідної освіти, влаштування на роботу.

Про переваги центру

Переваги лікування алкоголізму в приватному центрі полягають в наступному:

 1. Анонімність.
 2. Складання індивідуальних реабілітаційних програм для кожного пацієнта.
 3. Примусове лікування алкоголізму шляхом проведення мотивуючих бесід з залежною людиною.
 4. Команда досвідчених фахівців високого рівня кваліфікації.
 5. Підтримка родичів і ближнього оточення реабілітантів.
 6. Надання першої наркологічної допомоги вдома.
 7. Надання індивідуальних безкоштовних консультацій від профільних фахівців.

«Український Центр Лікування Залежності» в Бориславі ставить своїм завданням не тільки подолання алкоголізму, а й успішну соціалізацію, підвищення якості життя реабілітантів.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів