Наркологічна клініка в Боярці

Кваліфіковане і ефективне лікування наркоманії можна пройти в наркологічному центрі «Всеукраїнському інституті залежності». Команда досвідчених професіоналів, використовуючи найсучасніші методики, підібраний індивідуальний підхід, дозволяє позбутися як від хімічної, так і від психологічної залежності, і почати нове щасливе життя з чистого аркуша!

Принципи роботи центру

Наркологічний центр пропонує анонімне лікування наркотичної залежності без постановки на облік і розголошення особистої інформації. Суворе дотримання політики конфіденційності, закритість персональних даних дозволяє прийняти вірне рішення і звернутися за допомогою до фахівців, не побоюючись будь-яких проблем.

Наступний принцип роботи реабілітаційного центру – це виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Фахівці при розробці терапевтичного курсу, проведення ресоціалізації, підборі препаратів і лікувальних методів враховують вікову категорію пацієнта, його особистісні, психологічні та фізіологічні особливості, стаж наркотичної залежності і навіть темперамент, творчу схильність. Такий підхід робить лікування максимально ефективним, дозволяє домагатися кращих, що особливо важливо стабільних, пролонгованих результатів.

Лікування від наркотиків проводиться за умови госпіталізації. Постійне спостереження співробітників, огородження від звичного оточення, певний графік дозволяє в максимально стислі терміни подолати залежність, впоратися з спокусами. Для наркозалежних створюються оптимальні, комфортні умови, організація дозвілля, що сприяє прискореному повноцінному відновленню.

При цьому фахівці пропонують хворим і такі послуги, як примусове лікування наркотичної залежності, екстрена детоксикація, лікування в домашніх умовах.

Основна мета – забезпечити пацієнту душевний і фізичний спокій, доброзичливу, позитивну психоемоційну обстановку, допомогти розкрити їх внутрішній особистісний потенціал і приховані таланти, здібності.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Етапи одужання

Лікування наркоманії  проводиться по поетапній програмі. Перший крок до одужання – це курс детоксикації. Спочатку, кваліфіковані наркологи, медики допомагають пацієнту зняти прояви абстинентного синдрому, стабілізувати фізичний стан. Після цього проводиться курс крапельниць, що дозволяють очистити організм і позбавити пацієнта від фізіологічної тяги до наркотику.

Наступний і найважливіший етап – психологічна корекція. Саме від ефективної психологічної реабілітації на 96% залежить успішність лікування наркотичної залежності. Щоб домогтися перемоги над наркоманією, досвідчені психологи та психоневрологи використовують найсучасніші та ефективні методики. В результаті, людина усвідомлено відмовляється від наркотика, вчиться керувати своїм психоемоційним станом, знаходити інші способи вирішення проблем і отримання задоволення від життя.

Ще один важливий етап – соціалізація колишніх наркозалежних. Співробітники центру з урахуванням особистісних, індивідуальних особливостей пацієнта навчають їх комунікативним навичкам, допомагають відновити втрачені якості, проводять корекцію поведінкової моделі.

Досягнуті результати закріплюються відновлення після завершення курсу лікування.

Реабілітаційний центр «не залишає своїх підопічних після виписки, надає їм психологічну, соціальну підтримку, надає допомогу в працевлаштуванні, підвищення кваліфікації або зміни професії.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Наші гарантії

Фахівці наркологічного центру гарантують своїм хворим:

  • високий професіоналізм;
  • комплексну програму лікування;
  • комфортні умови проживання, організацію дозвілля;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • абсолютна анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності.

Основна перевага «Український Центр Лікування Залежності» – це участь у долі своїх пацієнтів після завершення лікувального курсу, допомога в підвищенні якості життя і успішної соціальної адаптації!

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів