Лікування наркоманії в Бердянську

Допоможіть своїм близьким вже сьогодні

Лікування алкоголізму і наркоманії – це слова, які знайомі кожному. Відсоток залежних від алкогольних і наркотичних продуктів з кожним роком зростає. Багато сімей вже зіткнулися з даними хворобами, і якщо біда постукала і в Ваш будинок, то ми готові Вам допомогти.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Самі хворі не впораються, допомогти можете тільки ви

Ми проводимо спеціалізоване лікування наркоманії. Проблема наркоманії в більшості випадків відноситься до молодого покоління, тому якщо Ваш син, чоловік, Ваша дочка або ж дружина впали в залежність від наркотичних речовин, то лікування потрібно починати якомога швидше. Слова залежних про їхню здатність самостійно впоратися з хворобою, «це тимчасово», «хочу просто розслабитися» – кажуть про нездатність людини тверезо осмислити наслідки свого захоплення. Ваше завдання, як найближчих, повернути улюблених до нормального здорового життя, а допомогти в цьому готові наші фахівці.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

У наркологічному центрі також проводиться лікування алкоголізму. Алкоголізм більш поширений вид залежності, страждає не тільки молоде покоління, а й люди більш старшого віку. Питуща близька людина це горе для будь-якої сім’ї.

Допоможіть Вашим рідним вибратися з павутини обплутавших їх проблем і подаруйте їм шанс почати жити заново поруч з Вами.

Лікування наркоманії в Бердянську

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів