Барбітурати та залежність

Мало хто знає, але препарати, що відносяться до категорії барбітуратів, сьогодні позиціонуються як наркотичні, так як при регулярному прийомі вони здатні викликати звикання, як і інші наркотичні препарати.

Що ж таке барбітурати? Це препарати, в складі яких є барбітуратова кислота і які призначаються в лікарських цілях як заспокійливе зі снодійним ефектом.

Як можна зробити висновок, подібні препарати часто вживають люди, які страждають від постійних тривог і страхів і які хочуть, нарешті, насолодитися спокійним сном. Однак цей препарат призначений скоріше для одноразового застосування і ніяк не в якості регулярного лікуючого засобу.

Виведення барбітуратів з медпрепаратів

Коли була виявлена залежність, барбітурати були виключені з широкого застосування. Симптоми пристрасті, які охоплювали вживаючих, привели до того, що навіть від них стали страждати люди зовсім не бажаючі отримати наркотичний ефект від прийому ліків.

Сьогодні їх призначення проводитися у виняткових випадках і тільки для одноразового зняття нападу. Тут варто відзначити, що барбітурати це препарати які не можуть викликати звикання або патологічних змін за один прийом, однак їх прийом на свій особистий розсуд вже не раз наводив пацієнтів до неприємних наслідків.

Після прийому препарату сповільнюється фізична і розумова діяльність, однак після закінчення його дії до залежного знову повертається почуття нервозності і дратівливість. Згодом пацієнт починає страждати від сильного абстинентного синдрому, втрачає апетит і інтерес до саморозвитку.

Лікування залежності від барбітуратів

Займатися лікуванням подібної залежності може професійний лікар-нарколог, який визначить індивідуальну програму лікування на підставі періоду залежності і стану організму в цілому. Лікування за тривалістю часто прирівнюється до лікування інших видів залежності.

Розрахувати вартість лікування