Баклофен (баклосан) – один з найдоступніших наркотиків

Зміст статті:

1. Що таке баклофен, історія

2. Вплив на організм

3. Як виникає залежність від баклосана?

4. Ознаки вживання баклофену

5. Наслідки вживання баклофену

6. Фізична залежність

7. Як вживання впливає на психіку

8. Чи можна кинути самостійно?

9. Лікування залежності від баклофена (баклосана)

Баклофен як наркотик

Баклофен являє собою медичний препарат, що продається в аптеках.

Він може викликати наркотичну залежність, від якої дуже непросто позбутися. Він випускається у вигляді таблеток, які відносяться до наркотичних засобів легкої категорії. Особливою популярністю вони користуються серед молодого покоління.

Особливості баклофена і його історія

Даний препарат використовується для усунення спастичних, спазматичних станів, а також при лікуванні травм черепно-мозкового характеру. Прийом в обов’язковому порядку повинен проходити під найсуворішим контролем лікаря, щоб не було нанесено ніякої шкоди організму. Після декількох прийомів відбувається звикання, через що пацієнт може потребувати продовженні вживання. Ця характеристика таблеток є дуже небезпечною. Різко кинути прийом не вийде. Тому потрібно поступова відмова від вживання.

Спочатку препарат був створений для лікування хворих на епілепсію. Він характеризується сильним впливом на нервову систему. Може використовуватися в якості антидепресанту, знеболюючий засіб. Приймати таблетки можна традиційним способом всередину, але в деяких випадках допускається вдихання через носові пазухи.

Наслідки вживання баклофену

Як препарат впливає на організм?

Використання засобу робить значний вплив на функціонування всього організму, а також на психіку людини. Приблизно через годину після вживання таблеток у людини починає з’являтися надмірна активність, веселість і інші подібні прояви. Наркоман починає відчувати енергетичний приплив, у нього з’являються додаткові сили, настрій стає все краще. Також підвищується і працездатність, виникає деяка спрага діяльності, відсутні почуття втоми. Людині здається, що він може виконувати велику кількість різноманітних завдань, не потребуючи при цьому в відпочинку. Стан зберігається протягом декількох годин після прийому засобу.

Особливості виникнення залежності від баклофена

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Препарат досить швидко викликає звикання. Тому вже незабаром після початку прийому можна потрапити під залежність від нього. Він також може посилювати ефект впливу від деяких інших наркотичних засобів. Цим обумовлена популярність його використовувати в поєднанні з алкогольними напоями або іншими різноманітними засобами. Залежність викликається тим, що у людини з’являються деякі нові можливості, які раніше для нього залишалися прихованими і недоступними.

Завдяки вживанню цього засобу людині вдається усунути нервозність, практично всі комплекси, страх перед багатьма речами і т.д. Він немов наповнюється енергією, яка надає йому додаткові сили. Через це з’являється бажання домагатися чогось більшого, відкривати нові горизонти. Однак в цьому стані людина перебуває обмежену кількість часу. Коли дія препарату розсіюється, людина перестає відчувати всю цю енергію і сили.

Препарат не провокує фізичного звикання, тому що відсутня хімічна залежність. Але зате може з’являтися сильна психологічна залежність, яка і являє собою основну проблему в даному випадку. Ізоляція від препарату для кожного наркомана стає дуже важливим моментом для продуктивного лікування.

Ознаки вживання

Приймати препарат можуть дуже багато ллюдей, але характерні ознаки найчастіше починають проявлятися лише через певний часовий проміжок. Серед найпоширеніших ознак можна відзначити:

  • Поява блювоти, нудоти.
  • спастичність м’язових тканин.
  • Сухість в роті.
  • Підвищена сонливість, апатія.
  • Запаморочення, сильні болі.
  • Кінцівки починають трястися.
  • Виникає депресія.
  • З’являються галюцинації і різноманітні ілюзії.
  • Астенічний стан і т.д.

Які бувають наслідки від вживання?

Щоб домогтися отримання задоволення наркомани змушені приймати засіб в підвищених дозах. В результаті у них часто виникають різноманітні галюцинації і ілюзії. Досить часто пригнічуються основні функції дихальної системи, що в деяких ситуаціях призводить навіть до летального результату. У наркомана пропадає зв’язок з дійсністю, виникають проблеми з функціонуванням серця, деяких внутрішніх органів. У багатьох випадках починає розвиватися соціопатія, нав’язливий стан, втрачається відчуття реальності, виникає навіть маникально-депресивний синдром. Через регулярного вживання засобу може виникнути летальний результат.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Фізична залежність

Вона може проявлятися через м’язове ослаблення. Інших особливих фізичних проявів немає. Але в даному випадку у наркомана з’являється сила, додаткова енергія, а свідомість стає більш чіткою, сильно прояснюється. Але через це можуть порушуватися дихальні процеси, пропадає рефлекс зіниці, виникає почуття підвищеної небезпеки і тривожності. З цих причин людина поводиться в більшості випадків просто неадекватно. Мозгова діяльність також страждає в значній мірі, як і травна система.

Вплив на психіку

Якщо вживати препарат у великих кількостях, при цьому паралельно використовуючи алкогольні напої або інші наркотики, можна впасти в психоделічний стан. Через це виникає серйозна психічна залежність, позбавитися від якої буває не так просто. У людини після прийому дози починають виникати різноманітні переживання досить дивного характеру, з’являється манія переслідування, підвищена нервозність і інші подібні проблеми.

Чи можна відмовитися від прийому самостійно?

Баклофенова залежність відрізняється труднощами і проблематичністю лікування, через що самостійно домогтися успіху практично неможливо.

Людину можна врятувати лише тоді, коли за це візьмуться досвідчені фахівці, що володіють відповідними знаннями в цій сфері. Якщо відмовитися від ліків самостійно, може з’являтися ломота буквально по всьому тілу, депресія, галюцинації, біль у голові, всіх кінцівках. Нерідко виникають сильні судоми, людина втрачає свідомість. Тому самостійна відмова є малоймовірною майже у всіх випадках.

Лікування залежності від баклофена

Лікування залежності від баклофена

Бажано для вирішення цієї проблеми звертатися в сучасний реабілітаційний центр. Тільки при наявності відповідних умов наркоман отримує шанси на одужання і повернення до нормального життя без особливих наслідків. Сучасні установи такого типу беруть наркоманів фактично в будь-якому стані, що дає можливість вилікуватися кожному.

Перед початком лікування зазвичай проводиться ретельне обстеження організму, що дає можливість підібрати оптимальні варіанти лікування. Виставлення діагнозу є важливим моментом, з якого починається лікувальний процес. Для цього використовується комплексна терапія, яка дозволяє відновитися. З організму залежної людини виводяться токсичні та інші шкідливі речовини. Використовуються різноманітні терапевтичні методики, психологічна підтримка. Все це застосовується в комплексі, що дозволяє розраховувати на досягнення нормального результату в лікуванні баклофеновой залежності.

Розрахувати вартість лікування