Аптечна наркоманія

Статистика за останні десятиліття вказує на те, що сучасна наркоманія активно переходить в статус аптечної. Це означає, що наркотичні речовини купуються не за допомогою дилерів або з рук, а просто в аптечних кіосках як цілком легальних препаратів.

Стають такі кошти наркотичними тільки в разі появи потягу, використання не за призначенням або прийомі високих доз. Подібні препарати призначаються лікарями, але нерідко відпускаються і вільно.

Особливість таких наркотиків в тому, що на відміну від натуральних наркотиків, вони в меншій мірі призводять до вірусних інфекцій, але можуть викликати більш згубні наслідки за надзвичайно короткий термін.

Аптечні препарати і наркомани

Сучасна наркологія орієнтована на вирішення проблем із загальнодоступністю наркотичних препаратів, проте в більшості випадків наркоманам прекрасно знайомі препарати і їх аналоги, які можна використовувати в своїх цілях.

Фахівці відзначають, що велика частина коштів має в своєму складі синтетичний опіум (кодеїн), який і є тою згубною речовиною для людського організму.

Серед кодеінових препаратів відзначають очні краплі для розширення зіниці (Тропікамід) і нурофен плюс, які можуть прийматися як окремо, так і в суміші один з одним.

Гвинт або мульку наркомани можуть виготовити з різних ефедриновмісних препаратів. Ефект від подібних сумішей подібний опіумного і часто навподобі героїновим наркоманам.

На аптечних полицях можна зустріти різні психоделіки, тобто речовини які викликають психоделічний стан. Саме їх часте вживання призводить до зміни свідомості людини.

Але чи означає це, що відповідальність за наркоманію сьогодні лягає на аптеки? Зовсім ні. Кожне з цих засобів випускається з єдиною метою – допомогти нам в боротьбі з хворобами і ніяк не в якості складових для згубних сумішей.

Людина сама відповідає за свої дії, проте, обмежений продаж тих чи інших засобів, а також необхідність наявності рецепта дозволяють в значній мірі регулювати і скорочувати число залежних в Україні.

Розрахувати вартість лікування