Амфетаміновий світ наркомана

У число найпоширеніших і вживаних наркотичних речовин входять амфетаміни, які є сильнодіючими стимуляторами, що впливають на нервову систему людини. Цей вид наркотику також називають аналогом кокаїну.

Особливість амфетаміну полягає в тому, що під час його вживання відбувається не вироблення енергії, як може здатися людині, а використання енергії, що вже накопичена, тільки і всього. Амфік або фен – так називають його вживаючі – має вигляд порошку білого або кремового відтінку, який легко розчиняється у воді і в більшості випадків має легкий кислотний запах або може бути зовсім без нього.

Амфетамін в порівнянні з іншими наркотиками призводить не до простого стану ейфорії, а здатний викликати потужний емоційний підйом. Після прийняття дози людина відчуває надзвичайний прилив сил і легкість рухів, йому здається, що будь-яку справу простіше простого завершити саме зараз.

Становлення амфетамінових наркотиків

Спочатку амфетамінова суміш розроблялася для військових, але згодом її почали застосовувати в психотерапії і як наслідок препарат став широко застосовується в якості таблетки від втоми.

Сьогодні амфетамінові препарати продовжують застосовувати лікарі, проте їх особливий ефект призвів до того що фен став популярним засобом серед клубної молоді. Після прийому амфіка молоді люди готові розважатися хоч всю ніч, при цьому не виключено стан дезорієнтації або ж параноя.

При подібній проблемі лікування наркозалежності (Київ) ускладнюється і небажанням позбутися почуття досконалості, легкості і сили, які дарує вживання амфіка. Людина проявляє небувалу активність і витрачає велику кількість енергії, але при цьому спостерігається зниження апетиту і приймаючий починає стрімко втрачати вагу, при цьому виснажується весь організм, страждає нервова система, та й сама людина втрачає самого себе.

Без амфіка життя здається більш нудним, пофарбованим в сірі фарби, а сама людина перестає відчувати впевненість в завтрашньому дні. Відмова від наркотику призводить до того, що залежний впадає у відчай, відчуваючи свою безпорадність, а значить, знову повертається до бажаного препарату.

Допомогти в цьому може тільки професійне комплексне лікування, яке дозволить людині заново усвідомити себе і почати жити, сміливо розмірковуючи про своє майбутнє.

Розрахувати вартість лікування