Абстиненція або синдром позбавлення

Абсолютно кожному наркоману знайомий стан що іменується ламкою або як називають його лікарі абстинентного синдрому

Спершу вона подібно хворобливого стану при застуді, проте незабаром залежного переслідують больові відчуття, які хочеться заглушити будь-якими способами. Людина може перебувати в такому стані кілька діб, при цьому вона перебуває в особливому стані, коли відсутнє бажання не тільки спілкуватися, але й рухатися взагалі.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Наші фахівці проводять лікування наркоманів в місті Харків і по всій Україні, тому прекрасно знайомі з особливостями такого стану. Звичайно, абстиненція досить хворобливий стан, проте рідним варто пам’ятати, що саме в такому стані наркоман може маніпулювати ними, стверджуючи, що якщо не вжити наркотик, то скоро він помре. У більшості випадків тут рідні здаються і піддаються на прохання, що жодним чином не допомагає у звільненні від залежності.

Однак варто пам’ятати, що смертність залежних в період позбавлення фахівцями не спостерігається. Виняток становить тільки барбітуратизм, але навіть в такому випадку призначаються лише снодійні препарати і виключно під наглядом лікаря.

Значно перебільшуючи тяжкість свого стану, наркомани виправдовують свою поведінку, але, навіть вживаючи різні транквілізатори, вони тільки продовжують період свого хворобливого стану.

Для того щоб полегшити симптоми, близьким варто більше оточити його турботою, давати велику кількість рідини і вітамінів. У такий період залежний може відмовлятися від їжі через розлади.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Всього через кілька днів такого стану симптоми поступово пропадають, проте їм на зміну може прийти депресивний стан спустошеності. Саме в такий період залежного переслідує єдина думка про отримання нової дози, що і називають психологічною прихильністю до наркотику. Саме в такий період наркомани в більшості випадків повертаються до вживання, незважаючи на пережитий біль і страждання.

Допомогти впоратися з психологічними аспектами можуть вже фахівці-психологи, які готові допомогти пацієнтові почати нове життя.

Розрахувати вартість лікування