Відгуки

Жанна

Жанна

Луцьк

Денис Олександрович, велике спасибі за консультацію! З’явилася надія на вирішення проблеми.

Катя

Катя

Лубни

Добрий вечір! У мене батько п’є і дуже агресивний .Що робити навіть не знаю. Допоможіть будь ласка.

Рита

Рита

Київ

А головне, наш наркологічний диспансер в Києві не просто лікує, а й влаштовує життя своїх пацієнтів після лікування наркоманії.

Ксения

Ксенія

Рівне

Від усіх наших родичів хочу подякувати інформаційно – наркологічний центр за надану допомогу нашому Максиму! За те, що своєчасно приїхали, знайшли час, знайшли терпіння і впоралися з нелегким характером сина в ці нелегкі для всіх нас дні! Дуже боляче було бачити його під дією наркотиків, розуміти свою безвихідь, знати, що ти нічим не можеш допомогти. Ми просто щасливі, що знайшли ваш нарко центр! Ви повернули нашу дитину і подарували йому шанс почати нове, здорове життя, при цьому, не роблячи більше ніяких дурниць!

Ольга

Ольга

Харків

Мене звуть Ольга Андріївна, ми зверталися в Ваш центр за відновленням для свого сина, який був надмірно пристрасним до випивки. Я хочу висловити безрозмірну подяку адміністрації і лікарям, які займалися моїм сином за те, що повернули його до нормального життя! Олег перестав бути агресивним, у нас налагодилося з ним спілкування, він перестав тягнутися до випивки і почав керувати своїми поривами! На більш кращий результат наша сім’я навіть не сміла сподіватися. Ще раз дякуємо за Вашу нервову роботу, за те, що не відвертається від людей з подібними проблемами, а допомагаєте їм знайти нове життя!