Лікування наркоманії в Вараші

Наркоманія набула масштабів національного лиха – один наркоман залучає протягом року 15-17 молодих людей. Тривалість життя наркомана не перевищує 7 років, якщо йому не надана ефективна допомога.

Медична статистика свідчить про мінімальний відсоток повністю вилікуваних наркозалежних. Тільки комплексне, поетапне лікування, що включає: медикаментозні методи детоксикації, психологічне усунення залежності і допомогу в соціалізації хворого, допоможе повернути людину.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Методи медикаментозної терапії – початок шляху

Лікування наркоманії Українського інституту залежностей допомагає тим, кому не змогли допомогти інші клініки. Психологічна допомога є однією з найбільш важливих і складних складових лікування, так як психологічну залежність усунути набагато важче. Психічна терапія вимагає індивідуального підходу. Чим ефективніше психотерапевтичне лікування наркоманії, тим нижче ризик рецидиву захворювання.

Лікування буде ефективно, якщо хворий прийняв усвідомлене рішення і готовий активно співпрацювати з лікарями. На першому етапі проводиться детоксикація – очищення організму від метаболітів наркотиків і ендогенних токсинів. Для зняття фізичної залежності застосовуються препарати, що блокують опіатні рецептори в різних тканинах організму.

Наркотики руйнують весь організм. Тому реабілітація наркоманів і алкоголіків вимагає лікування захворювань, викликаних вживанням психотропних речовин. У клініці УІЗ в тісній співпраці з наркологами і психіатрами працюють фахівці вузьких спеціальностей – кардіологи, невропатологи, гастроентерологи, урологи, повертаючи фізичне здоров’я пацієнтам.

Лікування наркоманії в Вараші

Психотерапія наркоманії – важливий етап для лікування

Усунення психічної тяги до вживання наркотичних речовин проводиться в кілька етапів:

  • початковий – включає знайомство з пацієнтом і встановлення з ним терапевтичного контакту;
  • діагностичний – з’ясування серйозності наміри порвати з наркотичною залежністю та готовності до співпраці, складання психологічного профілю хворого, складання індивідуального плану психологічної реабілітації;
  • корекційний – досягнення капітуляції хворого, усунення розладів потягів і вольової функції, корекція емоцій і почуттів;
  • профілактика рецидиву.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Наркологічний центр в Вараші проводить анонімне лікування наркоманів, що дозволяє їм після реабілітації повернутися в нормальне життя без ганебного клейма. Психологічна допомога і підтримка надається родичам і близьким наркомана.

Програми соціалізації пацієнтів клініки допомагають їм повернутися до роботи, навчання, налагодити особисте життя і повернути довірчі відносини з близькими. Такий комплекс взаємопроникаючих етапів лікування наркоманії дозволяє знизити відсоток рецидивів і зберегти життя молодим працездатним людям.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів