Виклик нарколога в Совках

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Совках

Близька людина не може вийти із запою або мучиться від сильного похмілля? Допився до білої гарячки або відчуває болісну наркотичну ломку? Подібні тяжкі стани можуть призвести до незворотних процесів в організмі і навіть летального результату, тому варто подбати про екстрену допомогу хворому.

Виклик нарколога в Совках – вірне рішення для таких серйозних ситуацій, адже послуга має масу переваг:

  • Лікар виїжджає відразу після фіксації виклику;
  • Діагностика і процедури проводяться в домашніх умовах;
  • Застосовується індивідуальний підхід до кожного хворого;
  • Всі послуги, в т.ч. кодування в Совках надаються анонімно;
  • Родичам не доведеться переконувати залежного про необхідність терапії і піклуватися про його доставку до закладу.

Спеціаліст проводить грамотне зняття ломки в Совках, застосовуючи дієві препарати. І якщо без медичної допомоги «синдром відміни» може тривати 7-10 днів, то при медикаментозної терапії його симптоми зникають вже через кілька годин.

Всебічна допомога надається і алкоголікам – усунення похмілля, алкогольного делірію, виведення з запою в Совках також здійснюється в домашніх умовах – швидко і професійно.

Не знаєте, як допомогти страждаючій рідній людині? Викличете нарколога на дім, йому відомі ефективні способи реабілітації.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів