Виклик нарколога на Олександрівській Слобідці

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Олександрівській Слобідці

Виклик нарколога на дім в Олександрівській Слобідці користується величезною популярністю. Справа в тому, що більшість пацієнтів, які страждають від алкогольної або наркотичної залежності, або заперечують свою проблему, відмовляючись від поїздки в клініку, або перебувають у вкрай важкому, неосудному стані.

Тому ви завжди може запросити фахівця до себе додому для надання йому анонімної, професійної допомоги. У деяких випадках (при передозуванні, інтоксикації, білій гарячці) – це може врятувати життя вашій близькій людині.

Затяжне пияцтво, що не припиняється кілька днів – це вже запій, з яким пацієнт навряд чи впорається самостійно. Кваліфікований фахівець проведе виведення із запою в Олександрівській Слобідці і тимчасово полегшить психічний, фізіологічний стан хворого.

Зняття ломки в Олександрівській Слобідці може знадобитися при алкогольній і при наркотичній залежності. Абстинентний синдром настільки болючий, що пацієнт не може подолати його самостійно, що загрожує черговим зривом. Однак грамотна детоксикація допомагає зняти хворобливі симптоми і усунути фізіологічну залежність від штучних допінгів.

Крім того, пропонується послуга – кодування в Олександрівській Слобідці в домашніх умовах, що здійснюється ефективно, професійно і конфіденційно.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів