Виклик нарколога на Батиєвій Горі

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Батиєвій Горі

Алкогольна і наркотична залежність – небезпечні захворювання, що супроводжуються періодичними загостреннями і інтоксикацією, що загрожує здоров’ю і життю, як самого хворого, так і його близьких.

У таких випадках потрібне надання екстреної медичної допомоги в домашніх умовах. Виклик нарколога на дім в Батиєвій Горі рекомендується в наступних випадках:

  • Запій, що триває більше 5 діб поспіль;
  • Прояви білої гарячки;
  • Отруєння, інтоксикація;
  • Симптоматика психозу, викликаного в гострій формі;
  • Неадекватна поведінка, агресія.

Кваліфікований нарколог проведе виведення із запою в Батиєвій Горі за допомогою крапельниць з препаратами, що відновлюють нормальний біохімічний склад крові. Наступний етап – це зняття ломки в Батиєвій Горі і похмільного синдрому. Використовуючи спеціально підібрані безпечні медикаменти, лікар проведе детоксикацію і зніме ознаки абстинентного синдрому.

Однак найбільш ефективним вирішенням проблеми алкогольної і наркотичної залежності є кодування в Батиєвій Горі, яке також можна провести анонімно, в комфортних для пацієнта домашніх умовах. Ми гарантуємо високу якість медичних послуг і доступну вартість.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів