Що відрізняє приватний центр від державних лікарень?

Близькі багатьох залежних твердо переконані, що державні установи з лікування наркоманії найкращі і що якщо там не змогли допомогти, то і звертатися до інших фахівців не має сенсу.

Також варто виділити категорію людей переконаних у тому, що тільки заговори і зняття порчі може допомогти відмовитися від згубної пристрасті.

Однак обидві ці думки дещо помилкові. У першому випадку варто пам’ятати, що сам залежний не завжди готовий звернутися за допомогою до державної клініки, де ведеться облік пацієнтів через острах розголосу і засуджень з боку. Крім того подібні установи зовсім не ставлять перед собою мету провести повну реабілітацію пацієнтів і в більшості випадків пацієнт швидко відмовляється від такого малоефективного лікування і знову зневірившись в лікуванні починає жити в звичному ритмі.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Приватна наркологічна лікарня пропонує повну анонімність і має в своєму розпорядженні команду фахівців готових допомогти в будь-якій ситуації, підтримати в критичні моменти і надати кваліфіковану допомогу.

Саме в такому центрі до кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід, який переконує людину в необхідності пройти програму до кінця і довести всім і в першу чергу самому собі що лікування можливе. Наш наркологічний диспансер в місті Харків вже зміг допомогти багатьом залежним з усієї України, відкривши для них нові двері в життя.

Що стосується нетрадиційних методів, то наша позиція така: наркоманія, алкоголізм та інші види залежностей це психологічні захворювання і вилікувати їх заговорами не вважаеться можливим.

Краще довіритися фахівцям і допомогти людині не словом, а ділом!

Розрахувати вартість лікування