Виклик нарколога на Шевченка

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Шевченко

Якщо ваша близька людина опинилася в складній ситуації, страждає алкоголізмом або наркоманією, йому необхідна кваліфікована допомога. З огляду на той факт, що більшість залежних людей заперечують наявність захворювання і відмовляються від лікування, необхідна така послуга, як виклик нарколога на дім в Шевченко.

Досвідчений фахівець проведе виведення із запою в Шевченко, використовуючи найсучасніші препарати і очисні крапельниці. Дана процедура буде ефективна навіть при важкій стадії алкоголізму і багатоденному безперервному запої.

Не менш важлива така послуга, як зняття ломки в Шевченко. Ця процедура необхідна при наркотичній залежності і важкому похмільному синдромі, що супроводжується сильною інтоксикацією, проявом абстинентного синдрому, знімаються методами детоксикації в домашніх умовах в найкоротший термін, дозволяючи стабілізувати фізичний і психічний стан хворого.

Повністю вилікуватися від алкогольної або наркотичної залежності допоможе такий довгостроковий метод, як кодування в Шевченко. Метод кодування підбирається індивідуально, з урахуванням особливостей конкретного клінічного випадку. Ми гарантуємо дотримання повної анонімності і конфіденційності.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів