Виклик нарколога на Пріорці

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Пріорці

Виклик нарколога на дім в Пріорці дозволяє швидко зняти гострі симптоми, що загрожують здоров’ю та життю залежної людини, вирівняти його психічний стан і навіть вмотивувати на подальше лікування. Ми пропонуємо своїм хворим повний комплекс екстрених послуг при різних видах залежностей.

Виведення із запою в Пріорці – це крапельниці із спеціально підібраними препаратами, що дозволяють очистити кров і тимчасово зняти тягу до вживання спиртних напоїв.

Зняття ломки в Пріорці передбачає проведення комплексної детоксикації, вітамінотерапію, прийом сорбентів, знеболюючих медикаментів. Дана процедура знімає також ознаки сильної інтоксикації, передозування, очищає організм. Надалі пацієнтові призначаються засоби, необхідні для підтримуючого лікування, надається психологічна допомога, даються поради і рекомендації. Проводиться робота з родичами людини, що страждає алкогольною чи наркотичною залежністю.

Кодування в Пріорці проводиться як психотерапевтичними методами, так і за допомогою медикаментозних ліків. Ми надаємо дану послугу анонімно, в домашніх, комфортних для пацієнта умовах.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів