Виклик нарколога на Подолі

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Подолі

Виклик нарколога на дім на Подолі дозволяє купірувати абстинентний синдром, зняти ломку, поліпшити його фізичне і психічне здоров’я. Кваліфікований фахівець може надати екстрену допомогу при отруєнні або передозуванні, закодувати пацієнта від згубної пристрасті.

Виведення із запою і зняття ломки

Виведення із запою на Подолі – одна з найбільш поширених послуг. Нарколог за допомогою крапельниць та інших сучасних методів швидко допоможе пацієнтові вийти із затяжної запою в незалежності від стадії алкоголізму.

Наступний етап – це зняття ломки на Подолі. Дана послуга необхідна при важкому похмільний синдром або отруєнні алкоголем, при застосуванні наркотичних речовин. Екстрена детоксикація в домашніх умовах проводиться медикаментозними методами, що дозволяють очистити кров і організм хворого, зняти ознаки абстинентного синдрому. Надалі для детоксикації застосовується дієтотерапія, вітамінотерапія, прийом сорбентів.

Кодування

Кодування на Подолі – ефективний метод лікування залежностей, що дозволяє досягти тривалої ремісії і навіть повного одужання. Ми проводимо кодування різними методами в домашніх, комфортних для пацієнта умовах після виведення з запою і певного періоду дотримання тверезого способу життя.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів