Виклик нарколога на Мостицькому масиві

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Мостицькому масиві

Люди, що потрапили в залежність від алкоголю або наркотиків, не цікавляться власним здоров’ям і навіть, будучи в критичному стані, не поспішають до медичного закладу. Вся відповідальність лягає на рідних і близьких.

На допомогу родині залежного приходить наш заклад, куди можна зателефонувати в будь-який час доби і викликати фахівця додому. Це допоможе уникнути труднощів з доставкою хворого в клініку, адже переконати наркомана або алкоголіка в тому, що йому потрібна терапія складно.

Виклик нарколога в Мостицькому Масиві – вихід із ситуації, як для родичів, так і для самого потребуючого допомоги. У домашніх умовах проводяться такі процедури:

  1. Зняття ломки в Мостицькому Масиві – під час абстинентного синдрому відбувається загострення наявних захворювань, хворий відчуває сильне погіршення стану, і без медичної допомоги «ломка» може тривати не один день. При грамотному підході усунути ознаки синдрому можна за кілька годин, виключивши можливість можливого летального результату. Викликаний на дім нарколог проведе всі необхідні процедури.
  2. Виведення із запою в Мостицькому Масиві – важливий крок до позбавлення від згубної тяги. Лікар призначає медикаментозну терапію, виходячи зі стану алкоголіка, яка значно покращує стан пацієнта.
  3. Кодування в Мостицькому Масиві – якщо сам залежний налаштований на лікування, то сучасні методики дозволяють позбутися від алкоголізму або наркотичної залежності, домігшись тривалої стійкої ремісії.

Виклик нарколога на дім – вірне рішення для боротьби з серйозним захворюванням.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів