Лікування алкоголізму в Первомайську

Проблема алкоголізму в багатьох країнах, в тому числі в Україні, стоїть дуже гостро і статистика це підтверджує. У всьому світі понад 140 мільйонів людей страждає від цього захворювання і 4% смертей відбувається з вини алкогольних парів. В Україні середній річний показник вживання спиртного становить 15 літрів на людину, і майже мільйон людей має залежність від алкоголю.

Загальні цифри не дозволяють розгледіти біду кожної сім’ї, яка зіткнулася з такою проблемою. Адже алкоголізм однієї людини робить негативний вплив на життя всіх близьких. Що робити, якщо родич приохотився до спиртного, як допомогти йому справитися з труднощами?

Куди звернутися за профільною допомогою?

Перш за все, не варто сподіватися, що він сам кине пити. Навіть обіцяючи це в сотий раз, рано чи пізно, людина знову «тягнеться за пляшкою». Також не можна довіряти лікарям і цілителям, що пропонують сумнівне лікування від алкогольної залежності. Подібна терапія може не тільки не допомогти, а й нашкодити здоров’ю хворого.

Якщо близький почав вживати алкоголь без приводу або усередині його шукає, а випивши раз, не може зупинитися, отже, він страждає від хвороби і потребує професійної лікарської допомоги. Ефективне лікування алкоголізму в Первомайську пропонує Український Центр Лікування Залежності. Ця установа застосовує інноваційні та перевірені часом методики, спрямовані на повне позбавлення від тяги.

Допомога 24 години на добу

Фахівцям інституту відомі особливості алкоголізму:

 • Більшість алкоголіків не визнають себе хворими і вважають, що можуть самі кинути пити в будь-який момент;
 • Вилікувати це захворювання за допомогою детоксикаційних процедур неможливо – часте вживання спиртного викликає психологічну тягу, яка вимагає психокорекції;
 • Вірити обіцянкам алкоголіка не можна – після усунення алкогольного делірію або усунення похмілля практично всі залежні зриваються.

Лікування алкогольної залежності в Первомайську побудовано таким чином, що враховані всі нюанси. Тут пропонують додаткові послуги, що полегшують завдання сім’ї хворого:

 • Цілодобове консультування по телефону;
 • Виклик лікаря додому – в будь-який час доби, без перерв і вихідних;
 • Детоксикація – вдома і в стаціонарних умовах;
 • Кодування від алкогольної залежності;
 • Усунення алкогольного делірію («білої гарячки»);
 • Інтервенція залежного – переконання в необхідності лікування.

Все лікування алкоголізму проводиться анонімно, в тому числі реабілітація. Вся терапія здійснюється в стаціонарних умовах. Хворий, як і члени його сім’ї, будуть огороджені від цікавості, і особиста інформація не вийде за стіни інституту.

Лікування алкоголізму в Первомайську

Грамотна реабілітація – запорука успішного лікування

Сьогодні виведення із запою в Первомайську пропонують звичайні наркодиспансери, процедури проводять грамотні фахівці, і алкоголік за короткий час починає відчувати себе краще. Однак така терапія не знижує тяги і через деякий час людина знову починає пити. Тому в Українському інституті залежності використовують інший підхід – програму, що складається з декількох етапів:

 • Діагностики та консультації нарколога;
 • Виведення з запою в Первомайську – процедури призначаються індивідуально, застосовуються ефективні медикаменти, швидко виводячі токсини з організму і поліпшують стан хворого;
 • Зняття білої гарячки – це небезпечний стан нерідко розвивається на тлі алкоголізму і вимагає обов’язкової лікарської допомоги;
 • Надання психологічної допомоги – це важливий етап лікування алкогольної залежності, з пацієнтами працюють психологи, психотерапевти, реабілітологи; їх завдання – нормалізувати психоемоційний стан залежного, встановити правильні орієнтири.

Під час реабілітації важливо, щоб сім’я підтримувала хворого і близькі люди вірили, що у нього все вийде і може подолати залежність.

Комплексне анонімне лікування алкоголізму з подальшою реабілітацією забезпечує стійку ремісію. Пацієнт вчиться долати себе, переосмислює власне життя і усвідомлено відмовляється від спиртного.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів