Перші ознаки наркозалежності

Досить часто близькі залежних навіть не підозрюють, що рідна їм людина знаходиться в полоні залежності. Однак чим швидше хвороба вийде з тіні, тим швидше починається її лікування.

Якщо Ви помітили досить різкі зміни в поведінці знайомого, але причин як таких немає, то варто звернути увагу на наявність симптомів супроводжуючих наркоманію.

Увага! Ви можете ознайомитися з розпорядком дня в стаціонарі

Звичайно, в залежності від наркотичних речовин ознаки можуть відрізнятися, але ми представляємо Вам перелік основних:

  • Звужені чи розширені зіниці, неприродний блиск в очах;
  • Агресивна, гіперактивну поведінка;
  • Порушена координація;
  • Зміна зовнішнього вигляду в гіршу сторону;
  • Різкі зміни настрою;
  • Поганий сон і апетит.

Звичайно, будь-яка з цих ознак може стати симптомом сильного стресу, проте якщо вони мають місце, то варто уважніше придивитися до людини.

Наркотики здатні кардинально змінити особистість, тому якщо людина з активної і життєрадісної перетворилася в замкнуту і незговірливу, з’явилися сумнівні знайомі, а улюблені захоплення або робота пішли на другий план, то варто задатися питанням її порятунку з дурману.

Далі підуть серйозні проблеми зі здоров’ям, фінансами і життям в суспільстві, а значить повернутися до нормального життя і спілкування навіть з рідними буде не просто.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Як запобігти проблемам дитини з наркотиками?

Як ми перешкоджаємо захворювань? Профілактика – ось головний інструмент батьків. Коли в родині довірчі відносини, є підтримка, а з усіма проблемами справляються разом, то і бажання піти в світ мрій немає.

Важливі і просвітницькі бесіди. Не варто ставити на слово «наркоманія» табу. Якщо наслідки цього захворювання відомі, то крім відрази ця залежність нічого не викличе.

Боріться за майбутнє своїх дітей!

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Каркавін Сергій

Керівник стаціонарної програми реабілітації
У гештальт-підході завершив проходження спеціалізації по роботі з залежностями.
“Працюю над створенням терапевтичного середовища в реабілітаційному центрі”.