Переваги кодування за методом Довженка в Одесі

Ефективне лікування наркоманії шляхом кодування за методом Довженка в Одесі пропонує пройти місцеве відділення наркологічної клініки «Український Центр Лікування Залежності». Дана методика абсолютно безпечна і результативна, про що свідчать численні позитивні відгуки реальних пацієнтів та їх родичів.

Принцип методу кодування за Довженком

Кодування за методом Довженка – психотерапевтична методика, заснована на навіюваннях. Спеціаліст вводить пацієнта в трансовий, гіпнотичний стан, після чого впроваджує в його підсвідомість налаштування, спрямовані на формування відрази та неприйняття наркотичних речовин. У результаті людина починає відчувати підсвідомий страх перед наркотиками та припиняє їх вживання.

Наскільки ефективний спосіб?

Фахівці відзначають, що наркотична залежність – важке захворювання, яке потребує комплексного медикаментозного лікування та психологічної реабілітації. У більшості випадків кодування від наркотиків за методом Довженка використовується в наркологічних центрах у якості одного зі складових елементів програми реабілітації.

Кодування дає можливість тимчасово купірувати психологічну залежність від штучних допінгів, що вкрай важливо для формування правильних, здорових мотивацій, початку психологічного лікування.

Принцип методу кодування за Довженком

Стадії кодування за методом Довженка

Грамотне кодування від наркотиків за методом Довженка складається з ряду послідовних етапів:

  1. Підготовча стадія. На даному етапі фахівець розмовляє з пацієнтом, визначає ступінь його сугестивності, допомагає сформувати мотивації до лікування за допомогою методу інтервенції. Крім того, перед сеансом необхідно протягом 10 діб утримуватися від вживання алкогольних напоїв, штучних допінгів. Тому, як правило, кодуванню передує процедура детоксикації, пригнічуючи фізичну залежність і знімаючи ознаки абстиненції.
  2. Інформаційна робота. На цій стадії проводиться колективне або ж індивідуальне заняття, в ході якого пацієнт отримує повну інформацію про метод кодування, його результати.
  3. Безпосереднє кодування – в ході процедури фахівець впливає на психіку, підсвідомість пацієнта, впроваджуючи певні налаштування, що формують огиду до наркотиків і відмову від їх вживання на певні часові терміни.

Для досягнення належного результату може знадобитися кілька сеансів. Точна їхня кількість визначається фахівцем в індивідуальному порядку в залежності від особливостей організму хворого і тяжкості наркозалежності.

Про переваги кодування за методом Довженка

Згідно зі статистичними даними, кодування за методом Довженка є одним із найбільш популярних, широко поширених способів боротьби з патологічними залежностями. Ця методика має безліч переваг:

  1. Швидке проведення процедури (тривалість всіх етапів кодування становить не більше 3-4 годин).
  2. Високі показники ефективності, підтверджені результатами численних клінічних досліджень і відгуками самих пацієнтів.
  3. Доступна, демократична вартість.
  4. Відсутність будь-яких можливих небажаних реакцій, побічних дій, абсолютна безпека для здоров’я людини.
  5. Мінімальний спектр протипоказань.

Кодування в приватному реабілітаційному центрі, як і всі інші процедури, проводиться анонімно, без постановки пацієнта на облік, розголошення особистої інформації про нього.

Переваги кодування за методом Довженка в Одесі

Кому рекомендується?

Кодування від наркотиків за методом Довженка показано особам, які страждають на наркотичну залежність, але не мають достатньої сили волі для подолання психологічної тяги до вживання хімічних допінгів, особливо на початкових етапах лікування.

Дуже важливо, щоб сам пацієнт мав достатній рівень мотивацій і щире бажання подолати наркоманію. В іншому випадку кодування не принесе позитивного результату, так само, як і інші методи лікування наркотичної залежності.

Незважаючи на свою ефективність, дана методика підходить не кожному пацієнтові. Людина повинна піддатлива гіпнотичному впливу. Можливість і доцільність проведення кодування в конкретному клінічному випадку визначається на першому етапі під час індивідуальної бесіди фахівця і пацієнта.

Пройти ефективне кодування від наркотиків за методом Довженка у кращих фахівців, отримати індивідуальну консультацію, дізнатися про інші способи боротьби з наркоманією завжди можна, звернувшись до одеської філії клініки «Український Центр Лікування Залежності» або ж на офіційному сайті.

Питання що часто задаються

Мій син хворий на наркоманію, від лікування категорично відмовляється. Чи допоможе йому кодування за методом Довженка?

Кодування за методом Довженка неможливо без згоди з боку самого пацієнта. Крім того, якщо у людини немає бажання лікуватися, процедура не дасть позитивних результатів. З цієї причини починати потрібно з роботи над мотиваціями хворого. Для цього можна запросити фахівців центру до себе додому, де вони, використовуючи метод інтервенції, допоможуть пацієнту вийти зі стадії заперечення та усвідомити необхідність лікування.

Чи не принесе кодування за методом Довженка будь-якої шкоди психіці або нервовій системі пацієнта?

Кодування за методом Довженка - процедура цілком безпечна. Однак вона може нашкодити людям, що страждають на шизофренію, особистісну деградацію, психопатію, розлади психічного характеру. Спочатку проводяться діагностика, психологічні тести, що дозволяють виключити наявність можливих протипоказань до застосування даної методики. Крім того, пацієнт проходить консультацію у лікаря-психотерапевта.

Мій чоловік вживає наркотики вже кілька років. Хочу привести його на консультацію в клініку, зробити кодування, але він постійно знаходиться в стані наркотичного сп'яніння. Що робити в даній ситуації?

У першу чергу рекомендується викликати нарколога додому для проведення екстреної детоксикації організму. Процедура дозволить нормалізувати стан хворого і тимчасово купірувати фізіологічну тягу до вживання наркотичних речовин. Це необхідний захід, оскільки перед кодуванням за методом Довженка потрібне дотримання абсолютної тверезості протягом як мінімум тижні.

Моїй дочці 17 років. Нещодавно я дізналася, що вона приймає наркотики. Скажіть, будь ласка, чи існують якісь вікові обмеження щодо проведення кодування від наркотиків за методом Довженка?

Так, існують. Кодування за методом Довженка - процедура, показана людям у віковій категорії від 22 років і старшим. Неповнолітнім пацієнтам із не цілком сформованою психікою дана методика може завдати шкоди. З приводу способів лікування наркоманії у дітей та підлітків можна завжди проконсультуватися у співробітників центру в телефонному режимі.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор: Вершинін Дмитро

Психолог, фахівець в області інтервенції
Член напрямку “Міжнародної антинаркотичної асоціації”. “Я знаю, як допомогти наркоману і алкоголіку подолати бажання вживати”…