Виклик нарколога в Звіринці

Виведення із запою, зняття ломки, кодування на Звіринці

Виведення зі стану запою, купірування похмільного синдрому, кодування – всі ці послуги можна провести, не звертаючись в клініку в комфортних домашніх умовах. Для цього потрібно лише скористатися послугою – виклик нарколога в Звіринці на дім.

Досвідчений і кваліфікований фахівець проведе виведення із запою в Звіринці, використовуючи найсучасніші, при цьому безпечні методи.

Зняття ломки в Звіринці і купірування похмільного синдрому незамінні при тяжких формах захворювань, проявах абстинентного синдрому, що вражають мозок, психіку, нервову систему і організм пацієнта. Методи екстреної, медикаментозної детоксикації дозволяють не тільки зняти хворобливі симптоми, але і подолати фізіологічну залежність людини від штучного допінгу.

Кодування в Звіринці – послуга, що дозволяє домогтися стійкої ремісії або навіть повного позбавлення від залежності. Приводиться профільними фахівцями та психотерапевтичними методами також в домашніх умовах. Єдине, що необхідно для успішного кодування – це дотримання тверезості протягом декількох днів.

Ми пропонуємо екстрену медичну допомогу за доступними, демократичними цінами. Суворе дотримання політики конфіденційності гарантовано кожному пацієнтові.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів