Очищення організму від наркотиків у Запоріжжі

«Український Центр Лікування Залежності» пропонує пройти комплексну детоксикацію від наркотиків у Запоріжжі. Кожному пацієнту гарантуються анонімність, професіоналізм і виключно індивідуальний підхід.

Особливості та цілі детоксикації

Детоксикація – процедура, спрямована на очищення організму від хімічних допінгів і токсинів, нормалізацію фізичного та психоемоційного стану пацієнта, зняття абстинентного синдрому та придушення тяги до вживання наркотичних речовин. З програми Детокс завжди починається комплексне лікування наркоманії, оскільки поки людина знаходиться в стані наркотичної ломки, не може йти мови про успішну психологічної реабілітації.

Особливості та цілі детоксикації

До детоксикації також вдаються люди, які не готові до проходження повноцінного лікувального курсу в умовах госпіталізації. Процедура допомагає впоратися з абстиненцією, передозуванням і отруєнням наркотичними речовинами, досягти тимчасової ремісії та уникнути цілого ряду несприятливих наслідків, аж до смертельного результату.

Цілі проведення детоксикації полягають у наступному:

  • повноцінне очищення організму;
  • зміцнення імунітету;
  • відновлення центральної нервової системи;
  • нормалізація обміну речовин;
  • відновлення функцій внутрішніх органів.

Детоксикація допомагає впоратися з такими симптомами, характерними для наркотичної ломки, як судомний синдром, нудота, блювота, різкі перепади артеріального тиску, депресивні стани, галюцинації, гарячковий стан, больовий синдром. Процедура позитивно позначається на серцевої діяльності, стан і функціонування печінки, ниркового апарату, що піддаються підвищеному навантаженні при тривалому вживанні наркотиків.

Показання та протипоказання

Детоксикація – універсальна процедура, рекомендована всім людям, що страждають від наркотичної залежності. Показаннями до її проведення служать бажання пацієнта почати лікування наркоманії, абстинентний синдром, передозування, важка форма інтоксикації організму, збої в роботі внутрішніх органів і систем.

Не рекомендується проведення детоксикації пацієнтам, які хворіють на тяжкі розлади психічного характеру, нирковими, печінковими та серцево-судинними патологіями, вагітним жінкам і годуючим грудьми матерям.

Однак у деяких випадках лікар приймає рішення про проведення детоксикації навіть при наявності обмежень. Препарати для очищення організму підбираються індивідуально з урахуванням віку й стану здоров’я хворого, стажу наркотичної залежності, яка присутня симптоматики, наявності або ж відсутності супутніх ускладнень, характеру вживаних речовин та інших особливостей конкретного клінічного випадку.
Методи детоксикації від наркотиків

Методи детоксикації від наркотиків

Найбільш поширеним і ефективним способом детоксикації при наркотичної залежності є постановка очищає крапельниці, медикаментозна терапія. Дана методика дозволяє досягти виражених позитивних результатів у найкоротші терміни, що особливо важливо при гострих станах, небезпечних для життя і здоров’я хворого.

Хороший ефект дають біологічні методи, які передбачають прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів, дотримання дієти, фізичні навантаження і спортивні тренування, відвідування лазні або сауни. Такий спосіб детоксикації займає більше часу, але пацієнт вже залучається до терапевтичний процес, що знижує ризики рецидиву.

В особливо важких клінічних випадках застосовуються апаратні методи детоксикації організму. Більшість приватних реабілітаційних центрів практикують комплексну детоксикацію, що включає в себе медикаментозну терапію, біологічні методи, психологічну підтримку.

Пройти детоксикацію від наркотиків у Запоріжжі (вдома або ж в умовах госпіталізації) можна в будь-який час, просто звернувшись до місцевого відділення клініки «Український Центр Лікування Залежності» зателефонувавши або ж скориставшись формою зворотного зв’язку на офіційному сайті. Центр працює цілодобово, без перерв і вихідних днів.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Вершинін Дмитро

Психолог, фахівець в області інтервенції
Член напрямку “Міжнародної антинаркотичної асоціації”. “Я знаю, як допомогти наркоману і алкоголіку подолати бажання вживати”…