Лікування алкоголізму в Очакові

Алкоголізм – серйозна хвороба, що зачіпає як фізичний стан людини, так і психічний. І якщо в родині є алкоголік, від його згубної пристрасті страждають всі члени, особливо важко доводиться дітям. Ситуацію погіршує той факт, що сьогодні все частіше серед алкозалежних зустрічаються жінки і навіть підлітки, причому, тягу викликають не тільки міцні спиртні напої, а й слабоалкогольні.

У такій непростій ситуації вчені не перестають вивчати механізми розвитку алкогольної залежності і шукати засіб, здатний відразу позбавляти людей від тяги. Однак лікування можливе тільки за допомогою тривалої реабілітації, підкріпленої бажанням і старанням самого хворого.

Ефективне лікування алкоголізму в Очакові пропонує Український Центр Лікування Залежності. Фахівці цієї наукової установи допомогли багатьом залежним впоратися з хворобою і повернутись до нормального здорового життя. Тут використовують передові методики і перевірені часом програми, які націлені не тільки на детоксикацію організму, але і на усунення психологічної залежності.

Допомога 24 години на добу

Труднощі, з якими стикаються родичі алкоголіка, здатні не просто ускладнити життя, а викликати нервове виснаження. Адже питуща людина часто поводиться асоціально, може проявляти агресію, провокувати небезпечні ситуації. Він не здатний реально оцінювати свої вчинки і в більшості випадків відмовляється від лікування. Що робити рідним?

На допомогу людям, які потрапили в такі складні умови, приходять фахівці інституту залежності і пропонують ряд спеціальних послуг:

  • Консультування по телефону – безкоштовно і цілодобово;
  • Виклик нарколога на дім – лікар приїжджає в будь-який час доби, проводить екстрені заходи: усунення похмілля, зняття білої гарячки, виведення з запою в Очакові, допомагає з інтервенцією хворого в клініку;
  • Кодування алкогольної залежності на дому і в стаціонарних умовах;
  • Реабілітацію і лікування алкоголізму в Очакові – його проводять в клініці, під наглядом фахівців і досвідченого персоналу.

Важливий момент – всі послуги, в тому числі тривала реабілітація алкогольної залежності проводиться анонімно. Це дозволяє хворому приховати від сторонніх факт захворювання і не стикатися з безпідставною недовірою або засудженням.

Лікування алкоголізму в Очакові

Комплексна реабілітація – шанс на повне одужання

У звичайних наркодиспансерах хворим пропонується стандартне лікування від алкогольної залежності – очищення організму від отрут і токсинів. А коли детоксикація завершена, і загальний стан алкоголіка стабілізується, його виписують додому. На жаль, подібна терапія не позбавляє від тяги. Через деякий час, а часом і відразу після виписки, залежний тягнеться до чарки.

Фахівці інституту залежності враховують особливості хвороби та застосовують інший підхід – анонімне лікування алкоголізму, що складаються з декількох важливих етапів:

  • Консультування і діагностичних заходів;
  • Очищувальних процедур – виведення з запою в Очакові на базі інституту проводиться за індивідуально призначеною схемою;
  • Усунення алкогольного делірію – при алкоголізмі далеко не завжди пацієнту потрібно зняття білої гарячки, якщо гострий психоз проявився, то без лікарської допомоги не обійтися;
  • Відновної терапії – в інституті є всі умови, щоб лікувати пацієнтів від супутніх хвороб;
  • Психокорекції – з залежними працюють психологи, реабілітологи, психотерапевти; вони ставлять перед собою завдання з’ясувати, що привело людину до вживання спиртного, а також допомогти йому знайти в собі сили для боротьби; використовуються різні методики, в тому числі нестандартні, які забезпечують стійку ремісію.

Лікування від алкогольної залежності процес тривалий, і весь період реабілітації хворий повинен перебувати в установі. Завдяки комфортним умовам і турботі досвідченого персоналу, терапія дає позитивні результати, а пацієнт позбавляється від тривоги і стресу.

Фахівці інституту раз по раз доводять – алкоголізм виліковний і завжди можна почати нове життя з природними радощами, без спиртного.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів