Лікування наркоманії в Обухові

Наркологічний центр пропонує ефективне, професійне лікування від наркотичної залежності з подальшим курсом реабілітації. Даний лікувальний заклад має всі необхідні ресурси і досвідчених фахівців високої кваліфікації, щоб допомогти вам назавжди забути про наркотики і почати нове, яскраве, щасливе життя!

Принципи роботи центру

Лікування від наркотиків починається з попередньої діагностики пацієнта. Індивідуальний підхід до визначення терапевтичних методів – один з основних принципів роботи центру.

Далі проводиться лікувальний курс, що включає в себе детоксикацію організму, спрямовану на усунення хімічної залежності, зняття симптомів, характерних для абстинентного синдрому, відновлення нормальної роботи внутрішніх органів і систем, лікування супутніх захворювань.

Після того як фізичний стан пацієнта стабілізується, настає черга психологічної реабілітації, без якої ефективність терапевтичного курсу становить не більше 5%. Це обумовлено тим, що навіть після якісної детоксикації, наркозалежний знову повертається до наркотиків, оскільки тяга до них залишається на підсвідомому рівні.

Використовуючи найбільш просунуті, сучасні методики терапії психологи і психоневрологи допомагають залежній людині сформувати правильні мотивації, усвідомити необхідність лікування, виявити і усунути провокуючі фактори залежності.

Результат успішної психологічної реабілітації – свідома відмова від наркотику, розкриття особистісного потенціалу, набуття нових цілей і інтересів. Життя людини стає настільки яскравим і емоційно насиченим, що в ньому просто не залишається місця для штучних допінгів. А якщо і виникають думки про наркотик, то пацієнт вже набуває практичні навички перемикання концентрації уваги на іншу корисну справу.

Дізнатись вартість проживання в стаціонарі

Перейти

Реабілітаційний курс включає в себе також соціалізацію, необхідну для здобуття втрачених комунікативних навичок, з подальшою успішною соціальною адаптацією колишнього наркозалежного.

Лікування наркоманії в наркологічному центрі проводиться в умовах госпіталізації. Такий підхід дозволяє тимчасово ізолювати наркозалежного від звичного, негативно впливаючого на нього оточення. Занурити в здорове терапевтичне співтовариство, що важливо, особливо, на початкових етапах терапії. Пацієнтам та їхнім рідним не слід побоюватися госпіталізації.

У центрі до хворих ставляться доброзичливо і шанобливо, створюють для них оптимальні, максимально комфортні умови проживання, дбають про організацію дозвілля та цікаве проведення часу. За час перебування в клініці людина знаходить нових друзів, однодумців, набуває багато корисних навичок, які знадобляться йому в подальшому житті.

Як допомогти близькій людині?

Залиште заявку зараз, і ми Вам пояснимо покроково, що робити!

Наші переваги

На тлі інших лікувальних установ, що займаються боротьбою з наркозалежністю, реабілітаційний центр вигідно виділяють наступні переваги:

  • Абсолютна анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності.
  • Комплексна поетапна програма лікування.
  • Допомога в соціальній адаптації реабілітантів, сприяння в успішному працевлаштуванні, підвищенні рівня освіти і кваліфікації.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Доступна, демократична вартість медичних послуг.
  • Високий рівень кваліфікованих фахівців.
  • Повний комплекс послуг, спрямований на боротьбу з наркотичною залежністю, примусове лікування наркоманії, екстрена детоксикація, лікування в домашніх умовах.

Лікування наркоманії в Обухові носить системний характер. Пацієнтам надається допомога в боротьбі, як з хімічною, так і з психологічною залежністю. Після завершення програми лікування фахівці центру не залишають своїх підопічних, надаючи їм медичну, психологічну, соціальну допомогу, що в значній мірі дозволяє уникнути можливих зривів і рецидивів, почати нове життя з чистого аркуша без наркотичного одурманення.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів