Виклик нарколога на Пущі Водиці

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Пущі Водиці

Ваша близька людина тиждень не виходить із запою? Ви переживаєте за його життя і здоров’я, не можете переконати зав’язати з пияцтвом або вживанням спиртних напоїв?

В такому випадку вам допоможе виклик нарколога на дім в Пущі Водиці. Досвідчені та кваліфіковані фахівці зможуть знайти підхід до кожного пацієнта, оцінити його стан і надати необхідну допомогу, як фізичну, так і психологічну.

У більшості випадків нарколога на дім запрошують, коли пацієнт перебуває у вкрай важкому стані, веде себе неадекватно, агресивно, або коли він категорично відмовляється від лікування і відвідування клініки.

В першу чергу це стосується стану алкогольного запою. Ми пропонуємо виведення з запою в Пущі Водиці за допомогою очищувальних крапельниць швидко, ефективно і абсолютно безпечно, без навантаження на серцево-судинну систему.

Ще один привід виклику лікаря додому – це стан наркотичної ломки або важкого похмільного синдрому. Зняття ломки в Пущі Водиці здійснюється сучасними методами детоксикації, що дозволяють очистити організм пацієнта, зняти важкі, загрозливі його життю симптоми, стабілізувати психоемоційний стан.

Однак такі методики дають лише тимчасовий ефект і їх можна розглядати лише як екстрені заходи. Довгостроковий результат в боротьбі з алкогольною та наркотичною залежністю дає кодування в Пущі Водиці, що також може проводитися на дому.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів