Виклик нарколога на Мінському масиві

Виведення із запою, зняття ломки, кодування в Мінському масиві

Людям, що страждають від наркотичної або алкогольної залежності, рано чи пізно потрібна кваліфікована медична допомога. І при будь-яких тривожних ознаках родичі залежного починають бити на сполох. Адже сам хворий не здатний оцінювати існуючу загрозу і може повністю втрачати почуття самозбереження.

На допомогу сім’ям, які зіткнулися з подібними труднощами, приходить наш медичний заклад. Виклик нарколога в Мінському масиві – перший крок до вирішення проблеми. Дзвонити можна цілодобово, фахівець приїде в будь-яку точку населеного пункту і проведе наступні заходи:

  1. Зняття ломки в Мінському Масиві – «ломка» або абстинентний синдром – це важкий стан, при якому наркоман відчуває різке погіршення здоров’я, аж до критичних показників, різкі перепади настрою, пригніченість. У деяких випадках «ломка» призводить до летального результату. Тому для стабілізації самопочуття, людині необхідні медикаментозні процедури, які забезпечують швидкий ефект, і нарколог зробить все необхідне.
  2. Виведення із запою в Мінському Масиві – як показує практика, алкоголізм не менш небезпечний, ніж наркоманія, і алкоголікам складно кинути пити без спеціалізованої допомоги. Запій може привести до алкогольного делірію – небезпечного синдрому, який називають «білою гарячкою». Нарколог в домашніх умовах проводить детоксикаційні процедури, які очищають організм від отруйних речовин і відновлюють роботу всього організму.

Якщо потрібно, проводиться кодування в Мінському Масиві – комплексні заходи, які позбавляють хворого від залежності. Застосовується виключно індивідуальний підхід.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Сергій Адаменко

Медична інформація є коректною, достовірною, актуальною. Програмний директор асоціації реабілітаційних центрів