Наркотики і наші діти

Що обов’язково потрібно знати батькам?

Багато батьків задаються питанням, як вони не побачили, як прогледіли, що їх дитина впала в залежність від наркотичної речовини. Звичайно, проблема може мати різні причини, однак варто пам’ятати що, незважаючи на всі протести, наркобізнес продовжує існувати на увазі своїй підступності і жорстокості.

Досить часто в реабілітаційний центр для наркозалежних звертаються, коли залежність вже вважається сталою і триває не один місяць, проте проста спостережливість може допомогти викорінити можливу залежність ще в період експерименту.

Отже, що ми можемо помітити в першу чергу?

Дитина страждає від різких перепадів настрою. Тут варто уточнити, що такі перепади абсолютно не залежать від оточуючих. Його поперемінно підкоряють то хвилі нестримних веселощів, то апатії або активної діяльності. Не пов’язані з успіхами або невдачами такі зміни настрою повинні в першу чергу насторожити близьких.

Змінився ритм життя і сну. Тут фахівці відзначають, що дитина протягом дня може бути сонлива і млява, а от увечері навпаки бадьора і весела як за помахом чарівної палички. При цьому такі зміни не пов’язані з простим зміщенням режиму сну.

Ще однією безперечною ознакою початку вживання наркотичних речовин є зміни в апетиті. Протягом дня дитина може абсолютно відмовлятися від їжі, а ось в якийсь момент готовий з’їсти все, що знаходитися в холодильнику. У більшості випадків спостерігаються такі вовчі апетити після нешкідливою прогулянки.

Коли присутні подібні ознаки, а сама дитина стала рідко з’являтися вдома, змінилося його оточення і пропав інтерес до життя, то варто в першу чергу почати з простої розмови. Не звинувачуйте і не лякайте – це не призведе до необхідного результату, а тільки відштовхне дитину від Вас. Головне довіра!

Пам’ятайте, фахівці завжди готові допомогти Вам зацікавити дитину в такому методі, як лікування наркоманії.

З повним прайс-листом можна ознайомитись у медичному центрі або поставити запитання по телефону гарячої лінії: +38(099) 508-08-88

*Адміністрація Українського Центру Лікування Залежності приймає всі заходи щодо своєчасного оновлення розміщеного на сайті прайс-листа, проте, щоб уникнути можливих непорозумінь, радимо уточнювати вартість послуг у контакт-центрі за телефоном:+38(099) 508-08-88. Розміщений прайс не є офертою. Медичні послуги надаються на підставі договору. Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

Автор:Вершинін Дмитро

Психолог, фахівець в області інтервенції
Член напрямку “Міжнародної антинаркотичної асоціації”. “Я знаю, як допомогти наркоману і алкоголіку подолати бажання вживати”…